forum.optyczne.pl

Wspólne plenery fotograficzne - Otwarte warsztaty fotograficzne z Sigma ProCentrum

oranżewski - Pią 12 Mar, 2010
Temat postu: Otwarte warsztaty fotograficzne z Sigma ProCentrum
http://optyczne.pl/2747-n...ProCentrum.html

warsztaty za nami, ale pomyślałem założyć wątek o tych warsztatach. może jakieś zdjęcia z wczorajszego spotkania?

no dobra, ja zacznę :P
tu jest sesja z modelką (na prawdę była świetna. i sesja i modelka :) )

po prawo z pentaksowską diodą pan fotograf Tadeusz Późniak ;)

skasowany - Sob 13 Mar, 2010

Nie ma to jak stado samców i jak zawsze piękna modelka... :razz: :wink:
oranżewski - Sob 13 Mar, 2010

Ruslan napisał/a:
i jak zawsze piękna modelka... :razz: :wink:
oj nie zawsze :???: jednak ta piękna była :grin:

był ktoś w ogóle z optycznych?

skasowany - Sob 13 Mar, 2010

fotomaszewski, czytaj 'między wierszami' ;)
MM - Sob 13 Mar, 2010

Dla mnie takie warsztaty są bez sensu biorąc pod uwagę natłok fotografów. Albo ilość albo jakość - niestety.
oranżewski - Sob 13 Mar, 2010

MM, na poprzednich było ponad 30 osób. na tych 25, więc nie jest tak źle. sala jest duża, więc nie ma żadnych problemów moim zdaniem.
było git :smile:

MM - Sob 13 Mar, 2010

Problem w tym, że na diabła mi wielka sala jak w miejscu z którego chcę zrobić ciekawe foto (zarąbisty kadr w domyśle) drepcze ziemię już z pięciu fotografów. Do prawdziwej nauki 6-8 fotografów na planie to maks.
oranżewski - Nie 14 Mar, 2010

fakt.
ale ja nie narzekam, że jest coś takiego organizowane. na pewno postaram się o zaproszenie na następne.

Paweł_G - Nie 14 Mar, 2010

Popieram zdanie MM - w Szczecinie organizowane są w każdą ostatnią niedzielę miesiąca plenery programu Migawka w Polskim Radiu Szczecin. Przychodzi na nie kilkadziesiąt osób. W styczniu zorganizowali nawet warsztaty studyjne i był to prawdzimy horror. Mnie szkoda czasu na takie spędy - tzn jako okazje do fotografowania bo jako spotkanie towarzyskie jak najbardziej. Zawsze lepiej zorganizować się mniejszą grupą, skołować modelki i wizaż i samodzielnie coś zrobić. Dużo lepsze efekty zdjęciowe gwarantowane.
oranżewski - Nie 14 Mar, 2010

ale kilkadziesiąt, a 25 to różnica. i te 25 nie fotografuje cały czas na raz.
no dobra, nie będę się przekomarzał, bo przecież nie o to tu chodzi :zalamany: :wink:
dla kogoś początkującego, czyt. mnie, to bardzo fajna sprawa.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group