forum.optyczne.pl

Wolne tematy - Czyżby znany browar oszukuiwał ludzi?

grabbek - Sro 06 Cze, 2007
Temat postu: Czyżby znany browar oszukuiwał ludzi?
Na stronie www.tyskie.pl jest znana gra w kapsla(znają wszyscy zasady-trzeba trafić z jednego miejsca do drugiego, wygra ten kto zrobi jak najmniej ruchów).Co tydzień inna trasa.Wiec zagrałem sobie.W tym tygodniu najlepszy wynik to 13 ruchów kapslem.Mi też udało się ten wynik osiągnąć.Trenowałem dalej aż w końcu uzyskałem rezultat 12 ruchów! Jestem mistrzem pomyślałem!Nagrodą jest zgrzewka znanego piwa.I na tym wszystko co dobre sie kończy!Nie udało mi się wysłać wyniku bo pojawiał się jakiś błąd cały czas!!!!!Po kilkudziesięciu próbach pojawił się komunikat na monitorze że mój wynik został zapisany w bazie.Sprawdziłem.Mojego wyniku nie ma!!!!!Wykonałem 2X telefon w tej sprawie i powiedziano mi że jak chce to mogę wysłać pisemne zażalenie!!!!!!!Skandal!!!!Wcześniej zrobiłem zdjęcie monitora z wynikiem na dowód!!!

Wnioskując wychodzi na to że w te grę nie idzie wygrać i być może osoby będące na 1 miejscu są fikcyjne!!!!!!

RAF - Czw 07 Cze, 2007

Nie martw się, teraz dostaniesz zgrzewkę piwa za reklamę ...
grabbek - Czw 07 Cze, 2007

Oj przydała by się :D
grabbek - Czw 07 Cze, 2007

Chociaż po tym wszystkim omawiane piwko straciło u mnie na wartości.Znaczy na wartości względem stosunku do klientów.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group