forum.optyczne.pl

Lampy błyskowe i oświetlenie - instrucja do 580EX II pl poszukiwana

1507 - Czw 27 Wrz, 2007
Temat postu: instrucja do 580EX II pl poszukiwana
Prosze o udostępnienie instrukcji do lampy EX 580 II PL.
MM - Nie 30 Wrz, 2007

Nie tylko Ty tego szukasz. Mój przyjaciel zakupił ostatnio taką lampę w zaprzyjaźnionym sklepie i jeszcze isntrukcji w naszym języku nie mieli. W zasadzie instrukcja do starszej wersji w większości załatwia sprawę, reszty się można domyśleć.
goltar - Pon 01 Paź, 2007

jeśli potrzebujesz mam instrukcje od ver. 1...
tomi - Pon 01 Paź, 2007

Ja mam do mkI po polsku a do mkII po angielsku. I jak porównałem obie ze sobą to są bardzo podobne i bez problemu można uczyć się ze starej wersji. Różnice są znikome.
MC - Wto 02 Paź, 2007

MM napisał/a:
Nie tylko Ty tego szukasz. Mój przyjaciel zakupił ostatnio taką lampę w zaprzyjaźnionym sklepie i jeszcze isntrukcji w naszym języku nie mieli. W zasadzie instrukcja do starszej wersji w większości załatwia sprawę, reszty się można domyśleć.


No to jesli nie bylo instrukcji w naszym pieknym jezyku to raczej niezgodnie z prawem (jesli byla zakupiona w Polsce).

1507 - Wto 02 Paź, 2007

MC napisał/a:
MM napisał/a:
Nie tylko Ty tego szukasz. Mój przyjaciel zakupił ostatnio taką lampę w zaprzyjaźnionym sklepie i jeszcze isntrukcji w naszym języku nie mieli. W zasadzie instrukcja do starszej wersji w większości załatwia sprawę, reszty się można domyśleć.


No to jesli nie bylo instrukcji w naszym pieknym jezyku to raczej niezgodnie z prawem (jesli byla zakupiona w Polsce).


była i nie była, zaciągnieta z Niemiec

koraf - Sob 24 Lis, 2007

Jest już polska instrukcja do 580 EX II .... :D do pobrania dzięki CB tu :pgfoto@wp.pl .

Uczynny forumowicz z CB wczoraj mi przysłał .

MM - Nie 25 Lis, 2007

Ktoś w końcu kupił lampę w Canon Polska. Jakiś rodzynek, bo wszyscy ciągną z zachodu, nasz niekompetentny dystrybutor ma chore ceny.
Jezeli możesz to prześlij mi tę instrukcję na mariusz_canon@tlen.pl

koraf - Pon 26 Lis, 2007

Instrukcja , którą otrzymałem to tłumaczenie z angielskiego .... jest wprawdzie bez obrazków ale bez problemu można sobie dopowiedzieć co i jak na podstawie oryginalnych rysunków ( z oryginalnej instrukcji) :P
MM - powinieneś mieć to tłumaczenie w skrzynce mailowej :D
Pozdrawiam
Koraf

MM - Wto 27 Lis, 2007

Z góry dziękuję :D

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group