forum.optyczne.pl

Sklepy i promocje - Sklep www.fotoplanet.pl

Smolo - Sro 20 Lut, 2008
Temat postu: Sklep www.fotoplanet.pl
Witam wszystkich serdecznie !

Od pewnego czasu obserwuję, za namową mojego kolegi, to forum i musze powiedzieć, że jest na nim dużo cennych informacji, które biorę pod uwagę prze realizacji mojego małego marzenia to jest zakupu Canona 40d :)
Od dłuższego czasu przeglądam tez strony sklepów internetowych zajmujących się sprzedażą wysyłkową aparatów. Wiem już, że nie należy kierować się niską ceną, bo sklepy jak to sklepy są różne i różniste. Moją uwagę przykuła jednak oferta sklepu www.fotoplanet.pl Niestety nie znalazłem żadnych opinii o tym sklepie na forum. Czy ktoś może dokonywał w nim zakupu sprzętu fotograficznego i w związku z tym jakie są Wasze opinie na temat tego sklepu.

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam.

Dingo - Pon 25 Lut, 2008

Najprościej:

http://www.opineo.pl/index.php?sklep=160

MC - Wto 26 Lut, 2008

Dingo napisał/a:
Najprościej:

http://www.opineo.pl/index.php?sklep=160

Super Dingo poradziles. Kolega wyraznie pytal o NASZE doswiadczenia. I wlasnie po to powstal ten watek na forum.

Smolo - Wto 26 Lut, 2008

No właśnie, zależy mi na Waszych doświadczeniach związanych z zakupami w tym sklepie. Opinie na opineo czytałem :) Tym nie mniej chciałem jeszcze zasięgnąć rady specjalistów z tego forum odnośnie tego sklepu :)
Dingo - Wto 26 Lut, 2008

MC napisał/a:
Super Dingo poradziles. Kolega wyraznie pytal o NASZE doswiadczenia. I wlasnie po to powstal ten watek na forum.

Tak się składa, że znam co najmniej dwie osoby z forum Optyczne.pl, które kupowały w sklepie, o który pyta Smolo, i które zamieściły potem swoje opinie na Opineo.pl. Dlaczego nie odpowiadają tutaj? Nie wiem, MC. Stąd właśnie link.

Smolo napisał/a:
Opinie na opineo czytałem

Tego wcześniej nie napisałeś, Smolo. Stąd właśnie link.

Dodam jeszcze, że znajomi byli zadowoleni z zakupów w Fotoplanet.pl - jedna osoba kupowała sprzęt prywatnie, druga na firmę (faktura VAT). I pewnie lepsza taka informacja niż żadna :wink:

P.S. Jeżeli się zdecydujesz na zakup w Fotoplanet.pl to opisz tu potem swoje wrażenia. Przyda się to innym. Powodzenia w zakupach - trzymam kciuki!

Smolo - Wto 26 Lut, 2008

Dingo napisał/a:
Tego wcześniej nie napisałeś, Smolo. Stąd właśnie link.

Zapomniało mi się, ale to z tego względu, że chciałem poznać opinie użytkowników tego forum.
Dingo napisał/a:
Dodam jeszcze, że znajomi byli zadowoleni z zakupów w Fotoplanet.pl - jedna osoba kupowała sprzęt prywatnie, druga na firmę (faktura VAT). I pewnie lepsza taka informacja niż żadna

No i to jest dla mnie ważne info :) za które dziękuję
Dingo napisał/a:
P.S. Jeżeli się zdecydujesz na zakup w Fotoplanet.pl to opisz tu potem swoje wrażenia. Przyda się to innym. Powodzenia w zakupach - trzymam kciuki!

Oczywiście jeżeli dokonam zakupu w tym sklepie to podzielę się opinią na ten temat :) Z tymże brakuje mi jeszcze do aparatu trochę złociszy, więc może to niestety potrwać :(


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group