forum.optyczne.pl

Cyfrowe lustrzanki - Canon 1ds mark III

misza - Pon 17 Mar, 2008
Temat postu: Canon 1ds mark III
Ostatnio podczas rozmowy ze sprzedawca w sklepie fotograficznym wspomniał ze Canony 1 ds mark III Zostały wypuszczone z pewną wadą na rynek...?? Możecie ro panowie specjaliści troche przybliżyc żądnemy wiedzy amatorowi ... ?? :>
MC - Pon 17 Mar, 2008

Zostaly wypuszczone ze zle dzialajacym AF. Potem wycofano je ze sprzedazy, a niedawno znowu wrocily do sklepow. Ponoc dziala niesamowicie.
Jak na aparat za cene astronomiczna to wpadka spora, ale mnie to nie obchodzi, i tak go nie kupie :mrgreen:

komor - Pon 17 Mar, 2008

http://fotografuj.pl/News...ark_III/id/1016
Wujek_Pstrykacz - Pon 17 Mar, 2008

Ale to chodzi chyba o 1D MarkIII , a nie Ds
jaad75 - Pon 17 Mar, 2008

Pstrykacz napisał/a:
Ale to chodzi chyba o 1D MarkIII , a nie Ds

Dokładnie.

MM - Pon 17 Mar, 2008

Niestety takich sprzedawców w Polsce mamy krocie. Nawet jak coś wiedzą to już tylko powierzchownie.
krisv740 - Pon 17 Mar, 2008

dzięki!
godzinę tego linak szukałem dzisiaj-co za przypadek?????

MC - Wto 18 Mar, 2008

O przepraszam, musze chyba okuliste odwiedzic, bo nie zauwazylem tego "s".
A sprzedawca nie jestem :mrgreen:

misza - Wto 18 Mar, 2008

Sam do konca nie bylem pewny czy to "s" czy nie wiec napisałem... Ale sprzedawca był naprawde bardzo miły i powalała mnie jego znajomość fotografii, sprzętu, technik...
MC - Sro 19 Mar, 2008

misza napisał/a:
Sam do konca nie bylem pewny czy to "s" czy nie wiec napisałem... Ale sprzedawca był naprawde bardzo miły i powalała mnie jego znajomość fotografii, sprzętu, technik...

Piszesz to powaznie czy ironicznie :?:
Bo mnie wlasnie "znajomosc" dziedziny powala bardzo czesto. Ze smiechu. A pracownicy MM w tym przoduja (wiadomo, ze o sklep chodzi a nie o naszego Kolege).

koraf - Sro 19 Mar, 2008

MC napisał/a:
Zostaly wypuszczone ze zle dzialajacym AF. Potem wycofano je ze sprzedazy, a niedawno znowu wrocily do sklepow. Ponoc dziala niesamowicie.
Jak na aparat za cene astronomiczna to wpadka spora, ale mnie to nie obchodzi, i tak go nie kupie :mrgreen:


... i zostały oznaczone niebieską kropką na pudełku ,że już jest po problemie :oops: .


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group