forum.optyczne.pl

Propozycje - A może by tak nowy dział?

mavierk - Sro 14 Maj, 2008
Temat postu: A może by tak nowy dział?
Jak widać, wątek 'wiosennie' jest baardzo popularny, bo umieszczamy tam nasze zdjęcia, a nie tylko gadamy. W odniesieniu do popularności takiej inicjatywy, chciałbym poprosić o stworzenie nowego działu:

"wasza twórczość"

gdzie każdy z użytkowników umieszczałby swoje zdjęcia w własnym, osobistym wątku.

MC - Sro 14 Maj, 2008

Do tej pory bylem przeciwnikiem takiego rozwiazania twierdzac, ze jest to forum typowo sprzetowe. Ale faktycznie masz racje piszac o popularnosci watku "wiosennie".
Pytanie do redakcji: jak to by sie przekladalo na wolne miejsce na serwerze itp.?

mavierk - Sro 14 Maj, 2008

No ale jest imageshack, photobucket (z którego ja korzystam) etc. ;)
komor - Czw 15 Maj, 2008

Jak będzie osobny dział „Wasza twórczość”, to kompletni amatorzy, tacy jak ja, poczują się onieśmieleni. Ja bym już prędzej w ramach „Warsztatu” robił wątki tematyczne, no i, moim zdaniem, całkiem dobrze ma się przynudzanie o ptakach i kwiatkach w dziale „Wolne tematy”. :)
RobertO - Czw 15 Maj, 2008

ja nie mam nic przeciwko, ale an forum rzadza Goltar i MM :-)

trzba tez pomyslec nad sposobem umieszczania, na zalaczniki jest przydzielone 50GB a tej chwili zajmujecie ok 150MB, pozostaje jeszcze imageshack i inne

heding - Czw 15 Maj, 2008

a ja jako amator ośmielę się zaproponować coś takiego jako dział w warsztacie... dwie fotki, tego samego obiektu, przy czym jedna dobra lub doskonała a na drugiej pokazane co było nie tak, albo w ustawieniach aparatu albo w braku umiejętności cykającego ... :wink:
Co Wy na to?

goltar - Czw 15 Maj, 2008

komor napisał/a:
Ja bym już prędzej w ramach „Warsztatu” robił wątki tematyczne
I ta propozycja najbardziej mi się podoba, mogą być tematy typu: ptaki, kwiaty/roślinki, zwierzęta, krajobraz, architektura, portret, makro, sport itp... Zdjęcia powinny być tylko przykładem, dodatkiem do treści, jak prawidłowo należy (lub jak nie należy) robić danego typu fotografii. Jeśli każdy użytkownik będzie miał swój temat, to z forum zrobi się galeria, a nie taka jest jego rola. Zdjęcia pokazujące możliwości danego aparatu/obiektywu powinny być w wątkach o tych aparatach/obiektywach, a zdjęcia które trudno przypisać do jakiejkolwiek kategorii w tematach typu "wiosennie/urlopowo".
mavierk - Czw 15 Maj, 2008

no i super, przynajmniej wiem, że mogę zakładać spokojnie wątki tematyczne :)
mnich - Czw 15 Maj, 2008

goltar napisał/a:
I ta propozycja najbardziej mi się podoba,

uważam też że to świetny pomysł. Każdy bedzie mógł czegoś się dowiedzieć.

k1caj_ns - Czw 15 Maj, 2008

Dla mnie kompletnego amatora takie wątki tematyczne to prawdziwy skarb. W 100% obstaję przy tym pomyśle!! :grin:
heding - Czw 15 Maj, 2008

No to kto pierwszy się podejmie założenia? :wink:
mnich - Czw 15 Maj, 2008

Mnich napisał/a:
uważam też że to świetny pomysł. Każdy bedzie mógł czegoś się dowiedzieć.
|

Oczywiście mam na myśli to że będe mógł pokazać jak nie powinno się robić zdjęć :)
Bo to już opanowałem :D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group