forum.optyczne.pl

Pomagamy w wyborze cyfrowego aparatu kompaktowego - niedrogi ZAKUP

mniszek001 - Sro 21 Maj, 2008
Temat postu: niedrogi ZAKUP
Witam nie będę ukrywał że jestem laikiem jeżeli chodzi o aparaty cyfrowe i dlatego piszę, zastanawiam się na niedrogim aparatem w cenie ok 500zł czy ktoś jest w stanie mi coś polecić ??? co w tej cenie będzie najlepsze??

Z góry dzięki za odp.

mnich - Sro 21 Maj, 2008

Nie ten dział kolego.
kijos - Czw 22 Maj, 2008

To zależy jakie masz potrzeby.

Jak miałbym kupować to wziąłbym używanego Canona G6 (jakość zdjęć). Jeżeli zależy ci na uniwersalności (duży zoom) to używany Canon S2 albo Fujifilm FinePix S5600 Wszystkie na allegro poniżej 500zł. Chyba, że wolisz coś naprawdę małego.

Jeżeli nie chcesz używanego (kupujesz na własną odpowiedzialność). To sprawdź ceny modeli i poczytaj o nich np. tutaj .

Może na forum, napiszę ktoś kto jest bardziej zorientowany.

Jak pójdziesz do sklepu i sprzedawca będzie cię przekonywał, że lepiej wziąć ten który ma więcej mega pikseli to go po prostu nie słuchaj.

rafalg - Czw 22 Maj, 2008
Temat postu: Re: niedrogi ZAKUP
mniszek001 napisał/a:
Witam nie będę ukrywał że jestem laikiem jeżeli chodzi o aparaty cyfrowe i dlatego piszę, zastanawiam się na niedrogim aparatem w cenie ok 500zł czy ktoś jest w stanie mi coś polecić ??? co w tej cenie będzie najlepsze??

Z góry dzięki za odp.

Np. to Canon PowerShot A590 IS a jak możesz dać więcej, to Canon PowerShot A720 IS .

mniszek001 - Czw 22 Maj, 2008

Dzięki poszukam i na pewno coś wybiorę

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group