forum.optyczne.pl

Pomagamy w wyborze lustrzanki cyfrowej - Jaką możecie polecić lustrzankę która robi wyraziste zdjęcia

lira1996 - Pią 15 Paź, 2021
Temat postu: Jaką możecie polecić lustrzankę która robi wyraziste zdjęcia
Witam. Planuję zakupić lustrzankę. Potrzebuję dobrego aparatu. Wiem, że są lustrzanki które robią zdjęcia takie jak właściwie na smartfonach więc oczywiście taka mnie nie interesuje. Szukam naprawdę dobrego sprzętu gdzie lustrzanka ma sporo opcji jeśli chodzi o wykonywanie zdjęć. Która poradzi sobie w różnych warunkach atmosferycznych, deszcz i kiedy jest już ciemno. Albo podczas bardzo słonecznego dnia żeby móc widzieć obraz. Czy ktoś mógłby polecić coś godnego? Ale takiego naprawdę wartego tych pieniędzy. Zastanawiałam się nad canon Eos 2000D albo Nikon d5600 . Co możecie powiedzieć o tych lustrzankach warto czy nie. Czekam również na propozycje i zalety danego aparatu.

Ale może być też firmy Nikon.

jurand - Czw 04 Lis, 2021

Wybierz Pentaxa, nie zawiedziesz się. Szczególnie w trudnych warunkach atmosferycznych.
Ogólnie nad zakupem aparatów z niskiej półki + tani obiektyw proponował bym się mocno zastanowić. Może warto połowę tej ceny dołożyć do smartfona i będzie wystarczająco dobrze ?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group