| |
forum.optyczne.pl
|
 |
Sprzedam - lornetka Vortex Viper HD 12x50
zy_gaus - Sro 06 Maj, 2026 Temat postu: lornetka Vortex Viper HD 12x50 Cześć,
Sprzedam lornetkę Vortex Viper HD 12x50, używana, w niezłym stanie.
W komplecie: lornetka, dekielki, pokrowiec, paski, pudełko.
Lornetka pochodzi z dystrybucji Kolby, kupiłem ją do testów krótko używaną, praktycznie jak nowa, jako potencjalny kandydat do pozostania u mnie. Zdecydowałem się jednak pozostawić drugą (Fuji jakby kogoś ciekawiło), więc Żmija uśmiecha się do nowego zainteresowanego.
Cena 1700 zł + przesyłka. Jakby ktoś z okolic Szczecin/Gryfino to można obejrzeć.
zy_gaus - Pią 08 Maj, 2026
Może jeszcze dodam, bo nie dla wszystkich zainteresowanych może być oczywiste, że lornetka objęta jest dożywotnią gwarancją Vortex VIP.
zy_gaus - Pią 12 Cze, 2026
Nieaktualne.
|
|