forum.optyczne.pl

Wspólne plenery fotograficzne - Wybiera się ktoś do Francji na Lazurowe?

Raideur - Sob 15 Maj, 2010
Temat postu: Wybiera się ktoś do Francji na Lazurowe?
Mieszkam na lazurowym i jesli ktos bedzie przejazdem to fajnie bedzie wymenic pomysly i poklikac fotki w tak mieknym miejscu ;)
skasowany - Sob 15 Maj, 2010

W którym miejscu dokładnie? Jeśli masz gdzieś obok siebie przystań przyjmującą dwudziestopięciometrowe jachty motorowe to chętnie zawitam! ;) :razz:
zug - Sob 15 Maj, 2010

Ruslan, to nie "Twoje" rejony ;) :mrgreen:
Raideur - Sob 15 Maj, 2010

Marseille ,La ciotat... :mrgreen:
MC - Sob 15 Maj, 2010

Albo zaprzyjaźniony tani hotel to bym bardzo chętnie z małżonką w sierpniu zawitał :grin:
candy - Sob 15 Maj, 2010

zabrzmiało "prawie" jak zaproszenie :D
MC - Sob 15 Maj, 2010

Właśnie :razz:
Raideur - Sob 15 Maj, 2010

Oczywiscie ze mozecie traktwac to jako zaproszenie ,choc w pytalem ze jesli bylby ktos "przypadkiem" ;)
MC - Sob 15 Maj, 2010

:shock:
:mrgreen:
Jeśli kolega jeszcze nocleg na jakieś 7-10 dni zapewnia to w drugiej połowie sierpnia 2 osoby jak najbardziej są chętne.
Tylko po drodze o mój ukochany Strasbourg będzie trzeba zahaczyć :wink:

Raideur - Sob 15 Maj, 2010

2 polowa sierpnia to raczej ja zawitam do polski (slub-ale nie moj ) ;)
zug - Sob 15 Maj, 2010

no to chyba udało Ci się wybrnąć :wink: :mrgreen:
MC - Sob 15 Maj, 2010

Nie ma sprawy, możemy się dopasować.
Jesteśmy w tej szczęśliwej sytuacji, że z urlopem nie będzie problemu.

Raideur - Sob 15 Maj, 2010

Wiec sierpien ,bede raczej poczatek i pozniej raczej po polowie wrzesnia.

[ Dodano: Sob 15 Maj, 2010 16:34 ]
Ruslan
Cytat:

--------------------------------------------------------------------------------

W którym miejscu dokładnie? Jeśli masz gdzieś obok siebie przystań przyjmującą dwudziestopięciometrowe jachty motorowe to chętnie zawitam!

Nie mam takiego jachtu ,wiec nie orientuje sie jak to jest z ich cumowaniem,ale mysle ze lazurowe jest dosc szerokie i miejsca ci nie zabraknie?;)

skasowany - Sob 15 Maj, 2010

MC, ale namolny jesteś! :P
MC - Sob 15 Maj, 2010

Na szczęście koledze Raideur jakoś to wybitnie na razie nie przeszkadza :wink:

A z żoną planowaliśmy w tym roku wycieczkę do Francji...

Raideur - Sob 15 Maj, 2010

Moze co niektorzy zle zrozumieli moja pierwsza wypowiedz,to do razu sprostuje ,nie jestem biurem podrozy etc ,wiec co za tym idzie nie organizuje wycieczek do francji itp miejsc ;)
Przypomne jeszcze raz ,ze chcialem wiedziec czy moze jakis kolega/kolezanka z optyczne.pl bedzie tutaj na lazurowym,to moglibysmy ewentualnie sie spotkac ?;) A swietnych miejsc do fotografowania nie brakuje ...uffff :razz:

zug - Sob 15 Maj, 2010

no to się wszystko wyjaśniło :wink: :lol:
candy - Nie 16 Maj, 2010

ech..z chęcią bym pofocił znowu nadmorskie klimaty,ale jakoś bezrobotny ostatnio jestem :S
może w przyszłym roku :)

Raideur - Nie 16 Maj, 2010

candy no to jak bezrobotny to jeszcze lepiej ,masz wiecej czasu i urlop przez caly rok :mrgreen:
MC - Nie 16 Maj, 2010

1700km jest do przejechania :razz:

Jak będziemy konkretnie wiedzieć to dam znać. Mógłbyś jeszcze na priva podać w pobliżu jakiego miasta mieszkasz i o ile wiesz czy jest gdzieś tam jakiś hotel F1 :mrgreen:

Raideur - Nie 16 Maj, 2010

MC hoteli pelno ale czy beda wolne?;)
Wiesz moze jak sie stad usuwa tematy ?

MC - Nie 16 Maj, 2010

Pisz do moda.
Raideur - Pon 17 Maj, 2010

MC Marsylia ,La ciotat...a czy F1 tam sa no to mozna sprawdzic tez na necie, i zalezy gdzie dokladnie chcesz by byl?
moronica - Pią 21 Maj, 2010

w Marsylii to ja bede we wtorek poznym wieczorem, raniutko w samochod do Monako i wieczorem powrot, bede miala farta jesli zdaze cokolwiek pstryknac, a szkoda. ale moze jak juz przetre szlaki to potem wroce innym razem, w koncu tyle jeszcze do zwiedzenia w Europie a ja wciaz te same miasta odwiedzam
Raideur - Pią 21 Maj, 2010

A jedziesz na urlop czy raczej w sprawach ...? :)
moronica - Pią 21 Maj, 2010

w sprawach :???: na wakacje to ja jednak bym pojechala przynajmniej na 2-3 pelne dni. niestety w tym roku to mi sie ich tylko kilka ostalo na swieta zeby mamusie odwiedzic :wink: ach to jarzmo kapitalizmu

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group