forum.optyczne.pl

Regulamin, Ogłoszenia i Konkursy - Wybieramy produkty roku 2007 według Czytelników Optyczne.pl

RobertO - Sob 01 Gru, 2007
Temat postu: Wybieramy produkty roku 2007 według Czytelników Optyczne.pl



Zapraszamy do głosowania w plebiscycie na
"Produkt roku 2007 według Czytelników Optyczne.pl"

Każdy głosujący bierze udział w losowaniu:
Aparatu cyfrowego Olympus E-400 + obiektyw Olympus EZ- 1442 ED 14-42mm 1:3.5-5.6 + obiektyw Sigma 30 mm

http://www.optyczne.pl/plebiscyt.html

MM - Sob 01 Gru, 2007

Zagłosowałem. Jeżeli którąś z tych nagród wygram to tylko lornetka od biedy będzie przydatna. Na przyszły rok pomyślcie o jakiejś stałce z "L" w nazwie :P
Smola - Sob 01 Gru, 2007

Ty bys ich MM od razu puścił z torbami :wink: Ja uważam, że nagrody są ok. Chodzi o zabawe i nasze opinie na temat produktów.
MM - Sob 01 Gru, 2007

Smola... z jakimi torbami...myślisz, że tak znany i prestiżowy portal nie stać na 400/2.8 IS L :?: :lol:
MC - Sob 01 Gru, 2007

A ja tam bym sie ucieszyl z jakiejkolwiek nagrody. Pamietajcie podczas losowania :wink:
mavierk - Sob 01 Gru, 2007

Oj już nie narzekajmy, najważniejsze to wspomóc statystykę!
dariusz_119 - Sob 01 Gru, 2007

Hej!
Ja już zagłosowałem, mi to by stykła ta lornetka :-) byłby fajowy prezent dla żony :-)

Pozdrawiam!

protazy - Sob 01 Gru, 2007

A czy będą nagrody pocieszenia ?? jakies kalendarze albo cosik podobnego :D
Wujek_Pstrykacz - Sob 01 Gru, 2007

Ja też sobie zagłosowałem, fajna zabawa, nie licze na szczęście i wygraną, lornetka ok reszta to zabawki, ale fajnie, że coś można wygrać.
Powodzenia.

PS. Ciekawe jakie będą wyniki.

Arek - Sob 01 Gru, 2007

Następnym razem zrobimy same lornetki, jak się Wam tak podobają :)
Monastor - Sob 01 Gru, 2007

Nie ma sprawy, nie chcecie reszty to chętnie przygarnę :)
Zabawek nigdy dość :lol:

Smola - Nie 02 Gru, 2007

Arek napisał/a:
Następnym razem zrobimy same lornetki, jak się Wam tak podobają :)


A wygrawerujecie nicki na nich ? :wink:

Powinniscie bez problemu zdążyć jak sie umówimy tydzień przed losowaniem kto wygra :lol:

grebog - Wto 25 Gru, 2007

Hej

Super, że wszyscy już zagłosowali, ale ja też bym chciał, ale w żaden sposób nie mogę... czytałem regulamin i inne rzeczy, ale nie mogę znaleźć przekierowania do ankiety. czy coś się zmieniło??
Pozdrawiam

MM - Sro 26 Gru, 2007

Na głównej stronie jest jak byk ankieta... tylko nie wiem, czy jest jeszcze ważna :wink:

http://www.optyczne.pl/plebiscyt.html

grebog - Sro 26 Gru, 2007

dzięki. Tego jak byk oczywiście nie przeoczyłem, ale w co "kliknąć", żeby otworzyć głosowanie... :oops:
maziek - Sro 26 Gru, 2007

Przepraszam, a czy ja już wygrałem?
MM - Sro 26 Gru, 2007

Nie wiem w co kliknąć, ale ja już głosowałem i pokazuje mi się stosowny komunikat, więc jestem niejako "zablokowany". Dlatego napisałem, że "tylko nie wiem, czy jest jeszcze ważna". Sprawdź w regulaminie do kiedy ten konkurs jest ważny.
Monastor - Sro 26 Gru, 2007

Konkurs trwa do 31 grudnia 2007, a rozstrzygnięcie jest 7 stycznia 2008
RobertO - Pon 07 Sty, 2008

Mamy 7 stycznia wiec:

http://www.optyczne.pl/74...i_konkursu.html

MM - Pon 07 Sty, 2008

Lornetki nie wygrałem i taki smutny jestem, że z domu nie chce mi się nigdzie ruszać... :(
Smola - Pon 07 Sty, 2008

MM napisał/a:
Lornetki nie wygrałem i taki smutny jestem, że z domu nie chce mi się nigdzie ruszać... :(


Jak widać MM maszyny ( komputer losujący ) popełniają błędy. Nie wylosowali nas... :wink:

Może jak kiedyś będą do wygrania zaćma czy jaskra to będziemy zwycięzcami. Hehe :lol:

P.S.

Bez obrazy dla chorych. Urażonych z góry przepraszam.

maziek - Pon 07 Sty, 2008

Konkurs był tendencyjny bo nie wygrałem.
Monastor - Pon 07 Sty, 2008

Dosyć tego, wyniki są skandaliczne. Idę do konkurencji, może chociaż u nich coś wygram :x

:P :wink:

benetnash - Wto 08 Sty, 2008

Nie żebym coś insynuował, ale już wiem, dlaczego nazywają to "generatorem liczb pseudolosowych" :twisted:
Arek - Pią 11 Sty, 2008

Przyszedł czas na ogłoszenie wyników i relację z uroczystości:
http://www.optyczne.pl/index.php?art=74

Arek

Paweł_G - Pią 11 Sty, 2008

No ładnie trafiłem 3 z 4 pierwszych miejsc, jedynie w kategorii lornetek się nie udało - no cóż strzelałem :) Fajna imprezka była - jakbym był z Warszawki chętnie bym wpadł.
komor - Sob 12 Sty, 2008

Fajny konkurs, jeszcze raz gratuluję organizatorom i zwycięzcom. Ale po pierwsze przyłączam się do głosów, że był tendencyjny, bo ja nie wygrałem.

A po drugie usuńcie tę literówkę w tytule artykułu - "Pebiscyt na Produkt Roku 2007 - wyniki" oraz w linku wygenerowanym przez ten tytuł: http://www.optyczne.pl/74..._-_wyniki..html.

krzysiek - Sob 12 Sty, 2008

komor - na pierwsze nic poradzić nie mogę, ale na drugie to i owszem, dzięki:)
MM - Pon 14 Sty, 2008

Coś cicho jest na forum o tym plebiscycie. Nie będzie komentarzy do wyników wyborów? Ja rozumiem, że koledzy od Sonolty są zawiedzeni bo niczego nie wygrali i o wygraną się nie otarli, ale nawet nikoniarze i canonierzy przycichli 8)
RobertO - Pon 14 Sty, 2008

sami glosowali, to wiedza co wybierali, wiec nie maja co komentowac :-)
MM - Pon 14 Sty, 2008

Bardzo dyplomatyczna wypowiedź Robert, ale ta cisza jest zastanawiająca...
Arek - Pon 14 Sty, 2008

Przyznam się szczerze, że też liczyłem na trochę dyskusji.
RobertO - Pon 14 Sty, 2008

Mysle ze po prostu wyniki nikogo nie zaskoczyly, a jak nie ma kontrowersji to nie ma o czym dyskutowac.
Widac to tez po naszych testach, jak wyniki sa zgodne z oczekiwaniami do mamy max 5 komentarzy a jak piszemy cos czego sie nikt nie spodziewal (test Nikon D50) to komentarzy jest kilkaset.

MM - Pon 14 Sty, 2008

To ja napiszę, że jestem bardzo zadowolonym właścicielem Kompaktu Roku 2007. Ma się tego nosa i to na kilka miesięcy przed wynikami plebiscytu :lol:
Co do lustrzanki to sprawa była oczywista. Mając kontakt z tego typu sprzętem nie dziwię się, że D3 wygrał w cuglach. Dla mnie to najlepsza lustrzanka na świecie.
Jeżeli chodzi o obiektyw to tutaj miałbym problem. Wyszło kilka równie dobrych modeli i testy na Optycznych miały swoją wagę. Ja wyżej cenię Canona 70-200/4 IS L i Nikkora 24-70/2.8. Ale to ze względu na przydatność niż lepszą jakość bo ta jest bardzo dobra we wszystkich.
W czołówce bym widział także 16-35/2.8 L II Canona i serię nowych długich i jasnych tele Nikona. Inne szklarniane firmy niczym specjalnym mnie nie zachwyciły, tzn. nie było tam nic dla mnie godnego uwagi.

Smola - Wto 15 Sty, 2008

Nie było mnie na spotkaniu. Ale zaskoczyły mnie zdjecia - było tak mało ludzi? :shock:
MC - Wto 15 Sty, 2008

MM, ja jako "kolega od Sonolty" glosowalem na D3 jesli chodzi o lustrzanke. I gdyby tylko mnie bylo stac na nia, to bym kupil. A ze nie jest mnie stac na taki wydatek, to kupilem A700.
goltar - Wto 15 Sty, 2008

RobertO napisał/a:
Mysle ze po prostu wyniki nikogo nie zaskoczyly, a jak nie ma kontrowersji to nie ma o czym dyskutowac.
Chyba masz racje. Zwycięstwo D3 nie dziwi. Zarówno Nikkor AF-S 14-24 mm f/2.8G ED jak i Canon EF 70-200 mm f/4L IS są dobrymi kandydatami do wygranej. Trochę zdziwiła mnie pierwsza pozycja Canona G9. To dobry aparat... ale na forum nie było widać takiej jego popularności, zdecydowanie więcej pisano o Panasonicu FZ-18... Szkoda że nie mogłem być na spotkaniu :( ale mam nadzieję że będzie jeszcze okazja spotkania czytelników optyczne.pl :)
RobertO - Wto 15 Sty, 2008

Smola napisał/a:
Nie było mnie na spotkaniu. Ale zaskoczyły mnie zdjecia - było tak mało ludzi? :shock:


Na imprezie bylo w sumie 25 osob, a ze odbywalo sie to na dwoch salach (jedna dla prezentacji, druga bankietowa z jedzeniem) wiec na zdjeciach nigdy nie widac wszystkich

Smola - Wto 15 Sty, 2008

RobertO napisał/a:
Smola napisał/a:
Nie było mnie na spotkaniu. Ale zaskoczyły mnie zdjecia - było tak mało ludzi? :shock:


Na imprezie bylo w sumie 25 osob, a ze odbywalo sie to na dwoch salach (jedna dla prezentacji, druga bankietowa z jedzeniem) wiec na zdjeciach nigdy nie widac wszystkich


Ale to bardzo mało jak na 2 tys osób na forum i 3 tys, które brało udział w plebiscycie. Nie wiem ile zaproszen wyslaliscie. Zapewne takze warunki cateringowe mialy znaczenie.

RobertO - Wto 15 Sty, 2008

z forum mielismy potwierdzenie od 5 osob (niestety dwie nie dojechaly)
poza tym byla cala redakcja i kilkanascie osob z firm ktore zaprosilismy.
impreza byla planowana na 25-30 osob i na tyle byl przygotowany poczestunek

MC - Wto 15 Sty, 2008

I w tym momencie winien jestem przeprosiny i wyjasnienia. W ostatnim momencie dowiedzialem sie, ze musze byc obecny w Toruniu (sprawy zawodowe). A zaluje bardzo.
RobertO - Wto 15 Sty, 2008

MC napisał/a:
I w tym momencie winien jestem przeprosiny i wyjasnienia. W ostatnim momencie dowiedzialem sie, ze musze byc obecny w Toruniu (sprawy zawodowe). A zaluje bardzo.


No zaluj, bo pierogi z grzybami byly zajebiste ;-)

mavierk - Wto 15 Sty, 2008

RobertO napisał/a:
No zaluj, bo pierogi z grzybami byly zajebiste ;)
Rozgniotło mnie to na posadzkę, przejechało walcem po ciele i potem czekało aż zeskrobię się widelcem...
MM - Wto 15 Sty, 2008

Co do pierogów to pełna zgoda :lol:
Zresztą wypas w poczęstunku był niesamowity. Jaki poziom w testach taki i w ucztowaniu :P

Wujek_Pstrykacz - Czw 17 Sty, 2008

RobertO napisał/a:
z forum mielismy potwierdzenie od 5 osob (niestety dwie nie dojechaly)
poza tym byla cala redakcja i kilkanascie osob z firm ktore zaprosilismy.
impreza byla planowana na 25-30 osob i na tyle byl przygotowany poczestunek

Wiem ja potwierdziłem że będę ale niestety mój szef nie rozumie jak ważne jest życie osobiste swoich podwładnych i w ostatniej chwili zostałem zmuszony do pójscia do pracy chociaż miałem już załatwione wolne na ten dzień.

Wujek_Pstrykacz - Czw 17 Sty, 2008

Ale co się odwlecze to... Myśle że trafi się znowu okazja do spotkania w gronie miłośników fotografii i wtedy już będę mial czas.
Arek - Czw 17 Sty, 2008

No ale zaproszenie dostają najaktywniejsi forumowicze... Dlatego za rok lista zaproszeń będzie pewnie trochę inna.
Remol71 - Pią 18 Sty, 2008

Arek napisał/a:
No ale zaproszenie dostają najaktywniejsi forumowicze... Dlatego za rok lista zaproszeń będzie pewnie trochę inna.


Impreza była super. Wieczorem nie zjadłem kolacji bo nie dałem rady :D Jako podjadek zaczynam od spraw kulinarnych :) Atmosfera na imprezie była rewelacyjna. Nowe znajomości :) Poproszę na email zdjęcia z imprezy :) Teraz to się zacznie wyścig w nabijaniu licznika, aby się za rok na imprę załapać :D :D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group