forum.optyczne.pl

Propozycje - Tapatalk

gomana - Sro 22 Wrz, 2010
Temat postu: Tapatalk
Gorąco zachęcam administratorów do zainstalowania wtyczki obsługującej Tapatalk
(http://www.tapatalk.com/plugin.php). Zajmuje to 10 minut pracy i jest darmowe.
Wiele znaczących for internetowych już to uczyniło.
Bardzo, bardzo żałuję że nie mogę przeglądać mojego ulubionego forum w swoim telefonie komórkowym.

Dla niewtajemniczonych artykuł:
Tapatalk – forum w smartfonie (Android, iPhone, Symbian)
Pozdrawiam!

komor - Sro 22 Wrz, 2010

gomana, poprawiłem link.
edmun - Sro 22 Wrz, 2010

brak windows mobile dla tej aplikacji... odpadam... :D
RobertO - Czw 23 Wrz, 2010

gomana, moze byc problem z zainstalowaniem tego u nas

http://www.przemo.org/php...hlight,tapatalk

gomana - Pią 24 Wrz, 2010

komor, Dzięki.
RobertO, Nie znam się zupełnie na tych sprawach, lecz mimo wszystko wierzę, że Wam się uda. Z pewnością wielu się ucieszy.

P.S. Chciałem [b]wytłuścić[/b] nazwy użytkowników, ale coś mi nie wychodzi :evil:

komor - Pią 24 Wrz, 2010

gomana, najwyraźniej wyłączyłeś sobie interpretację tagów.
rutek75 - Wto 28 Wrz, 2010

Ja też chętnie widziałbym forum optyczne.pl na swoim telefonie - jeśli udałoby się tapatalk zaimplementować to byłoby naprawdę duże ułatwienie.
orbs - Sro 29 Wrz, 2010

ja glownie przegladam swoje ulubione fora na tapatalku, prosze zrobcie cos z tym :)
mnich - Sro 29 Wrz, 2010

Popieram!
komor - Sro 29 Wrz, 2010

No dobra, to ja też popieram, choć brak narzędzi moderatorskich i tak nie pozwoli mi całkowicie zrezygnować z używania Safari do czytania forum na telefonie. :neutral:
Groni - Sro 29 Wrz, 2010

Tak na marginesie , niedługo rolki papieru toaletowego sie nie rozwinie bez komórki.
komor - Sro 29 Wrz, 2010

Groni, true, true…
rutek75 - Czw 13 Sty, 2011

Odnawiam temat - czy jest możliwość zainstalowania tego pluginu? Mam podpięte do TT kilka for i jest to naprawdę super wygodne narzędzie do mobilnego czytania forum.
W zeszłym na innym forum znajomy zaimplementował ten plugin dosłownie w 5 minut, więc nie może to być wiele roboty.

dr11 - Nie 15 Maj, 2011

Dołączam się do zainteresowanych :)
4motion - Pon 16 Maj, 2011

Ja też bym chciał.:)

[ Dodano: Czw 19 Maj, 2011 17:26 ]
Da się coś z tym zrobić?

rutek75 - Nie 22 Maj, 2011

Temat ma już ponad 8 miesięcy, ja już sobie odpuściłem czekanie na tą funkcję. Szkoda, bo teraz mam czas czytać fora w zasadzie tylko w autobusie więc optyczne ze względów technicznych spadło niestety na koniec kolejki czytania :(
rufio76 - Czw 13 Paź, 2011

Witam,

chciałbym odświeżyć temat.

Czy Admini mogliby przychylić się do próśb użytkowników, którzy proszą o dodanie możliwości przeglądania forum w aplikacji Tapatalk, jak również użytkowników, którzy oczekują takiej możliwości, a jeszcze nie wpisali tutaj takowej prośby? :)

Proszę, proszę, proszę :) Adminów o przychylność ;)

Z góry dziękując, pozdrawiam,
Rafał.

komor - Czw 13 Paź, 2011

Ja też proszę, ja też!… :)
4motion - Czw 13 Paź, 2011

Było by miło mógłbyś komor, coś zadziałać z adminami w tym temacie?
MC - Czw 13 Paź, 2011

Ja również byłbym zadowolony z takiego udogodnienia :smile:
komor - Czw 13 Paź, 2011

4motion napisał/a:
Było by miło mógłbyś komor, coś zadziałać z adminami w tym temacie?

Ja mogę tylko piwo postawić jak się kiedyś spotkamy. Nawet nie jestem pewien czy Robertowi czy Goltarowi… :)

KwusheR - Czw 13 Paź, 2011

Brak Maemo ;(
4motion - Sob 15 Paź, 2011

Szkoda tylko że tak to olewają mogli by się chociaż wypowiedzieć na ten temat.
rufio76 - Pon 17 Paź, 2011

Wysłałem też @ do administratorów, ale jak na razie cisza...
RobertO - Pon 17 Paź, 2011

Panowie, nikt Was nie olewa, ale juz wypowiedzialem sie w tym temacie ponad rok temu. Na phpbb by Przemo nie ma na chwile obecna mozliwosci zainstalowania tapatalk
4motion - Pon 17 Paź, 2011

No nie planujecie jakiejś przesiadki forum? Skoro ten format jest przestarzały może należy coś zmienić? Niedługo większość użytkowników będzie pewnie latała ze smartfonami myślę że to jest nieuniknione.

Dzięki za odpowiedź

eryk - Pią 08 Cze, 2012

Witam, Kolejne kilka miesięcy minęło a w temacie Tapatalk nic się nie zmieniło czy w dalszym ciągu jest problem z zainstalowanie tego plugina od Tapatalk?
hijax_pl - Sob 09 Cze, 2012

Wszystko co potrzebujesz wiedzieć jest tu: http://bit.ly/KqdTyr
4motion - Nie 10 Cze, 2012

Nie ma żadnego planu aby to zmienić?? W końcu przyjdzie jakaś modernizacja choćby dla przyciągnięcia nowych użytkowników.
MC - Pon 11 Cze, 2012

Cóż, portal komercyjny, a forum nie obsługuje TT.
RobertO - Sro 27 Cze, 2012

TT nie dziala na silniku forum z ktorego korzystamy
mozemy przesiasc sie na phpbb3 na ktorym TT dziala, ale niestety bedzie to kosztem wielu innych funkcjonalnosci, ktore sa obecnie dostepne na forum. i tutaj rodzi sie pytanie czy warto.

MC - Sro 27 Cze, 2012

A które to są owe funkcjonalności?
RobertO - Sro 27 Cze, 2012

jest tego sporo, ale tak pierwsze z brzegu, to mozliwosc tworzenia wlasnych galerii.
prawdopodobnie mozna by znalezc jakiegos moda do phpbb3 ktory dodaje te funkcjonalnosc, jednak pytanie czy uda nam sie przerzucic istniejace zdjecia i komentarze

to przyklad pierwszy z brzegu, a modow zintegrowanych w phpbb by przemo sa dziesiatki i podejrzewam ze zaraz okaze sie ze do phpbb3 polowy z nich nie ma

MC - Sro 27 Cze, 2012

Faktycznie, w niektórych przypadkach byłaby to strata.
RobertO - Sro 27 Cze, 2012

no dlatego poki co nie decyduje sie na przesiadke na phpbb3.
testowalem juz ten silnik i jak zobaczylem jak malo funkcjonalnosci ma w podstawowej wersji i jak duzo czasu zajeloby szukanie i instalowanie potrzebnych modow, to zrezygnowalem. tym bardziej ze nie wiadomo tak do konca ktore funkcjonalnosci udaloby sie wdrozyc a ktorych nie.
i moze sie skonczyc tak ze bede siedzial kilkanascie dni nad uruchomieniem nowego silnika forum, instalowaniem modow i konwertowaniem bazy danych, a wy na koniec uznacie ze np. bez galerii to juz nie to samo i lepiej byloby wrocic do starej wersji :-)

4motion - Pon 02 Lip, 2012

Szkoda bo TT ułatwia bardzo przeglądanie forum.
gdariusz - Pon 17 Wrz, 2012

Witam,

forum.nikoniarze.pl jada na Tapatalk i dziala to swietnie, nawet z podawanymi zdjeciami, niestety galeri tam chyba nie ma.

Wielka szkoda, ze nie mozna mobilnie korzystac ... Teraz gdy z czasem krucho ludzie maja naprawde by to bylo super. Ja czytam przez Androida rozne zagraniczne grupy bo przy kompie po prostu nie mam czasu.

Pozdrawiam
Darek

hijax_pl - Pon 17 Wrz, 2012

gdariusz, o ile pamiętam nie korzystają z phpBB, prawda? ;)
gdariusz - Pon 17 Wrz, 2012

Tak masz racje.

hijax_pl napisał/a:
gdariusz, o ile pamiętam nie korzystają z phpBB, prawda? ;)

raf7775 - Nie 30 Wrz, 2012
Temat postu: Optyczne na Tapatalk
W zasadzie to pytanie do administratorów.
Czemu nasze forum nie jest dostępne na adroidowym programiku do czytania forów Tapatalk?
Nikoniarze.pl, na ten przykład, jest dostępne.
Pewnie sporo ludzi ma smart-fony na androidzie i mogło by tego używać.
Ten program bardzo ułatwia czytanie na smart-fonie, można więcej czasu poświęcić dla forum.
Ja osobiście w pracy dużo czasu siedzę na tapatalk, aktualnie najwięcej na forach o androidzie ale jakby były optyczne dostępne, to chętnie bym korzystał z tej możliwości.

MC - Nie 30 Wrz, 2012

Po pierwsze - temat był już omawiany. Po drugie - to nie jest program androidowy.
raf7775 - Nie 30 Wrz, 2012

No dobrze, jaki jest to jest, ważne żeby to wdrożyć.
No cóż, bez galerii da się żyć, jest przecież dział "nasze zdjęcia", chyba wystarczy jak tam będą fotki. TT ważniejszy niż galeria.

Można też rozdzielić galerie od forum, niech sobie żyje jako osobny twór, podlinkowany tylko do forum.

moronica - Nie 30 Wrz, 2012

ja na smartfonie sprzed kilku lat spokojnie sobie czytam forum w wersji normalnej. galeria osobno od forum stracilaby sens, rownie dobrze mogloby jej nie byc. a jakies rewolucje typu zmiana silnika forum, migracja calej bazy, itd tylko po to by czasem sie wygodniej przegladalo forum na komorce to nie wiem czy warte zachodu jest
baracuda - Nie 30 Wrz, 2012

raf7775 napisał/a:
Czemu nasze forum nie jest dostępne na adroidowym programiku do czytania forów Tapatalk?


MC napisał/a:
Po drugie - to nie jest program androidowy.


jest, jest, kilka for na nim przeglądam, oczywiście na androidzie jest zainstalowany :razz:

MC - Nie 30 Wrz, 2012

Nie jest. Jest to tylko program RÓWNIEŻ dostępny na zielony syf.
baracuda - Nie 30 Wrz, 2012

Bez sensu z Tobą rozmawiać, (pisać) działa na androidzie i jest dostępny
na ten system i tylko o to chodzi, co nie rozumiesz, czy nie chcesz
zrozumieć.
Co za agresja, zaraz jakiś syf, duże litery, ech :???:

http://www.tapatalk.com/

raf7775 - Nie 30 Wrz, 2012

MC napisał/a:
Nie jest. Jest to tylko program RÓWNIEŻ dostępny na zielony syf.


android to 50.1 % urządzeń wykorzystujących TT

Moronica myślę że jest sens, bo na przeglądarce się tak wygodnie nie czyta.
Dużo ludzi używa tapatalka.
Jeśli galeria osobno nie ma sensu to ją zlikwidować.
Forum to forum, zdjęcia są dodatkiem; ważnym ale nie można wygody używania forum podporządkowywać oglądaniu zdjęć.
Poza tym zdjęcia nadal będą w temacie, nasze zdjęcia.

hijax_pl - Nie 30 Wrz, 2012

raf7775, a jest już phpBB dla tapatalka? Bo kiedyś patrzyłem i nie było...
raf7775 - Nie 30 Wrz, 2012

phpBB3 jest
komor - Nie 30 Wrz, 2012

:grin: Chodzi o to, że ten program jest dostępny nie tylko na platformę Android, trudno więc go nazywać androidowym. :)

raf7775 napisał/a:
Jeśli galeria osobno nie ma sensu to ją zlikwidować.

No to już jest wylewanie dziecka z kąpielą…

raf7775 napisał/a:
Forum to forum, zdjęcia są dodatkiem; ważnym ale nie można wygody używania forum podporządkowywać oglądaniu zdjęć.

Ekh… Mówisz o forum fotograficznym, jeśli na nim zdjęcia są nieważne, to co jest? Fanowanie się nowszym sprzętem? :)

moronica - Nie 30 Wrz, 2012

raf7775 napisał/a:
Jeśli galeria osobno nie ma sensu to ją zlikwidować.
Forum to forum, zdjęcia są dodatkiem; ważnym ale nie można wygody używania forum podporządkowywać oglądaniu zdjęć.
Poza tym zdjęcia nadal będą w temacie, nasze zdjęcia.

to forum fotograficzne, dyskusja ma sie ograniczac do tego jaki kto korpus zamierza kupic? galeria to ciekawa sprawa gdyz wielu uzytkownikow celowo pomija niektore watki w naszych zdjeciach a potem sie od nich w galerii mozna dowiedziec, ze np nietypowe zdjecie ptasie im sie podoba wlasnie dlatego, ze jest nietypowe. dyskusje nt zdjec bywaja w galerii duzo bardziej interesujace wlasnie ze wzgledu na wiekszy przekroj odwiedzajacych forum. watki w naszych zdjeciach bywaja bardzo hermetyczne

raf7775 - Nie 30 Wrz, 2012

[quote="komor"]
raf7775 napisał/a:


:grin: Chodzi o to, że ten program jest dostępny nie tylko na platformę Android, trudno więc go nazywać androidowym. :)


Miałem na myśli
MC napisał/a:
Nie jest. Jest to tylko program RÓWNIEŻ dostępny na zielony syf.


No to napisałem, że nie ważne jaki jest, tylko żeby była możliwość używania go.
Zdjęcia w temacie nasze zdjęcia by wystarczyły.
Przecież w galerii nie ma dyskusji tylko komentarze, to samo jest w nasze zdjęcia.
wg. mnie, to jedno i to samo na dwa sposoby, zbędne.

moronica - Pon 01 Paź, 2012

raf7775, a wg mnie nie. pisze z wlasnego doswiadczenia
raf7775 - Czw 11 Paź, 2012

mimo szczerych chęci, czytanie forum na telefonicznej przeglądarce to marazm.
zdjęcia z galerii i tak się nie wyświetlają. widzę tylko te w nagłówku strony głównie.
ps.
fajny ślimak.

komor - Czw 11 Paź, 2012

raf7775 napisał/a:
zdjęcia z galerii i tak się nie wyświetlają

Mi się wyświetlają. W jakiej przeglądarce jest problem i na jakim systemie?

raf7775, ja też bym chętnie Tapatalka poużywał, ale nie jest on dostępny dla aktualnie używanego silnika forum, z tymi dodatkami, w takim kształcie. To zamyka temat.

MC - Czw 11 Paź, 2012

U mnie na SGS się wyświetlały. Android 2.3.6, przeglądarka wbudowana, Opera Mini i Opera Mobile.
raf7775 - Pią 12 Paź, 2012

android 4.0.4
opera mobile
szkoda, no trudno.

baracuda - Sob 13 Paź, 2012

Android 4.0.4 wszystko działa i wyświetla w opera mini.
Galeria też śmiga :-)

4motion - Sob 17 Lis, 2012

Odgrzewam kotleta a czy nie da się zaimplementować mobilne wersji forum?
Pozdrawiam

raf7775 - Czw 06 Gru, 2012

No widzisz, administracja tu średnio zainteresowana ułatwieniem dostępu do forum, pewnie dobrze się kręci, to po co ulepszać.
MC - Czw 06 Gru, 2012

Generalnie niestety "króluje" wymiana zdań pod testami i artykułami. I wcale się temu nie dziwie.
komor - Czw 06 Gru, 2012

A ja się dziwię, bo forum jest znacznie wygodniejsze niż te komenty pod artykułami na głównej.
MC - Czw 06 Gru, 2012

Może atmosfera na forum niektórym nie odpowiada? Nie żeby pod testami była lepsza... :roll:
komor - Czw 06 Gru, 2012

Mnie też atmosfera momentami bardzo nie odpowiada. Ale uzależnienie zobowiązuje. :)
Bestium - Sob 12 Kwi, 2014

W temacie przeglądania forum na Tapatalk dalej cisza?
raf7775 - Sro 14 Maj, 2014

A szkoda
zdebik - Sro 01 Lip, 2015

Czy jest wogole pomysl na wprowadzenie tapatalk'a?
komor - Sro 01 Lip, 2015

Poza całkowitą zmianą silnika forum to zdaje się nie ma innego pomysłu.
MAck - Nie 08 Kwi, 2018

Czy są jakieś szanse na tapatalka? Czy coś się zmieniło w tej sprawie?

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group