forum.optyczne.pl

Inne akcesoria fotograficzne - Pytanko do posiadaczy Slingshota lub innych "pokrowców&

Arv - Nie 12 Sie, 2007
Temat postu: Pytanko do posiadaczy Slingshota lub innych "pokrowców&
Jak to czyścić ?

Mój Sligshot dość szybko złapał ślady Coli (fuj lepił się), popiołu z ogniska, potu po wyprawach rowerowych itp., itd., etc.

Wyczyściłem go pracowicie gąbką i roztworem płynu do prania.
Właśnie dosycha na balkonie ;-).
Ale ponieważ pracowitość nie należy do moich głównych zalet kusiło mnie, żeby wsadzić go do pralki automatycznej.

Jak sobie z tym radzicie ?

MM - Nie 12 Sie, 2007

Brudasek z Ciebie :lol:
Ja swojego jeszcze nie musiałem aż tak czyścić. Gąbka to chyba optymalny pomysł. Nie wiem co by się musiało stać bym włożył plecak do pralki :shock: :P

protazy - Nie 12 Sie, 2007

Zamoczenie torby w wodzie z jakimś detergentem powinno załatwić sprawę i nie powinno spowodować żadnych zniszczeń (o solidnym płukaniu chyba nie muszę wspominać :roll: ). Problem widziałbym w suszeniu :? , szybkie suszenie termiczne może uszkodzić wkładki miękkie a powolne będzie trwało całymi dniami, natomiast wkładanie sprzętu do wilgotnej torby to raczej nie najlepszy pomysł :oops:
Arv - Nie 12 Sie, 2007

MM napisał/a:
Brudasek z Ciebie :lol:
Ja swojego jeszcze nie musiałem aż tak czyścić. [...] Nie wiem co by się musiało stać bym włożył plecak do pralki :shock: :P

Leżał sobie pod stołem skleconym z desek a na stole przewróciła się w połowie pełna (kutfa optymistycznie) szklanka.
Wytarłem ile się dało ale i tak się lepił ;-(

Natomiast z zaskoczeniem stwierdziłem dzisiaj, że schnie dość szybko.

protazy - Pon 13 Sie, 2007

Arv napisał/a:


Natomiast z zaskoczeniem stwierdziłem dzisiaj, że schnie dość szybko.

Taak , tkaniny bardzo szybko bo to tworzywo ale te pianki które są wszyte trzymają wilgoć bardzo długo :?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group