forum.optyczne.pl

Opinie i uwagi - Błąd w plebiscycie 2010

koniaczek - Sro 01 Gru, 2010
Temat postu: Błąd w plebiscycie 2010
Witam,

GH2 jest w kompaktach a g2 i reszta w systemowych. Jak dla mnie to błąd.

Pozdrawiam

RobertO - Sro 01 Gru, 2010

koniaczek, slusznie juz poprawione
wielkie dzieki

Peter Apas - Czw 02 Gru, 2010

Ja widze poważniejszy błąd. Regulamin, punkt trzeci:

Aby wziąć udział w Konkursie i w losowaniu nagród, należy:
(...)
Wypełnić formularz, w którym należy podać swoje imię i nazwisko, miejscowość oraz adres e‐mail
(...)

Potem mamy punkt kolejny, który stanowi:

Osoby, które w formularzu zgłoszeniowym zaznaczą opcję „Nie chcę brać udziału w konkursie” nie wezmą udziału w konkursie i losowaniu nagród, a ich głos oddany w głosowaniu na Produkt roku 2010 według Czytelników Optyczne.pl zostanie uwzględniony.

A potem z kolei mamy klauzulę (pkt 5) że osoby biorące udział w konkursie zgadzają się na przetwarzanie danych.

I tu [..wymoderowano..] się Panowie na minę, bo skoro zaznaczę, że NIE CHCĘ brać udziału w konkursie, to udziału w nim nie biorę (tak wunika z regulaminu - patrz wyboldowany fragment), biorę jedynie udział w PLEBISCYCIE. Ale, wypełniając ankietę plebiscytową JESTEM PYTANY O DANE OSOBOWE, które będziecie przetwarzać, a NIE MACIE na to mojej zgody, gdyż wyrażam ją domyślnie zgadzając się na udział w KONKURSIE, na udział w którym zgody NIE WYRAZIŁEM.
Wasz regulamin jest niespójny i z logicznego punktu widzenia łamiecie ustawę o ochronie danych osobowych. I gdybym nie lubił Arka tak bardzo, jak on mnie nie lubi, to bym skopiował regulamin, zagłosował w ankiecie nie godząc się na konkurs, a następnie [..wymoderowano..] was w GIODO ;-) . Piszę poważnie, macie tam błąd formalny w regulaminie, zapytajcie prawnika...

RobertO - Czw 02 Gru, 2010

Peter Apas, a zerknij co masz napisane nad przyciskiem "WYSLIJ" na stronie gdzie mozesz glosowac w plebiscycie i wpisac swoje dane osobowe, pomoge ci:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883.

formulke te trzeba zaznaczyc niezaleznie od tego czy bierzesz udzial w konkursie czy nie.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group