forum.optyczne.pl

Wirtualne Plenery - XX WIRTUALNY PLENER

goltar - Sob 28 Maj, 2011
Temat postu: XX WIRTUALNY PLENER
XX WIRTUALNY PLENER

Temat XX wirtualnego pleneru, który zaproponował pap911 to: "Letnie igraszki (zabawy)".

Regulamin pleneru:
1. Zwycięzca tego pleneru wybiera temat XXII Wirtualnego pleneru.
2. Warunkiem udziału w plenerze jest posiadanie konta na forum.optyczne.pl.
3. Temat jest zamykany do dnia 11.06.2011. Do tego dnia mamy czas na przygotowanie i przesłanie swojej pracy.
4. Wykonane prace należy przesyłać jako załącznik na adres e-mail: plener(at)optyczne.pl, podając w tytule numer pleneru i swój nick z forum: np. "XX.goltar". Prace można przesyłać od dnia ogłoszenia konkursu do dnia 11.06.2011. Każdy może wysłać jedną pracę.
5. Wielkość prac ograniczona jest do 1024 x 1024 pix, format pracy to JPEG. Praca nie powinna zawierać metadanych Exif. W przypadku jeśli zgłoszona praca będzie zawierała dane Exif, zostaną one usunięte przez moderatora przed publikacją.
6. Dozwolone jest wstawianie prac zawierających w sobie kilka zdjęć.
7. Edycja w programach graficznych jest dozwolona.
8. Data wykonania zdjęcia nie jest istotna (mogą to być zdjęcia już wcześniej wykonane).
9. 12.06.2011 przesłane prace będą zamieszczane przez moderatora w tym temacie w kolejności nadesłania, z podaniem tylko numeru pracy (bez podawania kto jest autorem).
10. Po wstawieniu wszystkich zgłoszonych prac temat zostanie otwarty i do dnia 18.06.2011 będzie czas na głosowanie i ocenę wykonanych prac. W tym okresie dozwolone jest ocenianie i komentowanie wszystkich zgłoszonych do konkursu prac, zamieszczenie uzasadnienia dokonanego wyboru oraz dyskusja. Każdy w komentarzu może oddać głos tylko na jedną pracę.
11. 19.06.2011 moderator podlicza głosy, publikuje kto jest autorem poszczególnych prac (podając nick) i ogłasza zwycięzcę oraz prace które zajęły drugie i trzecie miejsce.
12. Wszelkie uwagi formalne i techniczne proszę zgłaszać w TYM TEMACIE.
13. Biorąc udział w plenerze każdy z uczestników wyraża zgodę, aby praca która otrzyma największą liczbę głosów została umieszczona na głównej stronie portalu optyczne.pl wraz z nickiem autora, w informacji o nowym temacie wirtualnego pleneru, bez jakichkolwiek roszczeń autora w stosunku do właściciela portalu Optyczne.pl CO-NET Robert Olech ul. Żwirki i Wigury 11/34 83-000 Pruszcz Gdański.
14. Warunkiem publikacji pracy na głównej stronie portalu optyczne.pl jest zgłoszenie do konkursu minimum 10 prac (łącznie przez wszystkich uczestników). W przypadku jeśli do konkursu będzie zgłoszone mniej niż 10 prac, zwycięska praca nie zostanie opublikowana.
15. Biorąc udział w plenerze każdy z uczestników oświadcza, iż jest autorem wstawionej pracy i posiada do niej wyłączne prawa autorskie, a wszystkie osoby widniejące na zdjęciu wyrażają zgodę na ich opublikowanie oraz publiczną ekspozycję.

goltar - Nie 12 Cze, 2011

Poniżej zgłoszone zdjęcia:
goltar - Nie 12 Cze, 2011

Zapraszam do komentowania i głosowania.
multics - Nie 12 Cze, 2011

1 - Ciekawe, ale ucięty człeczek po prawej trochę psuje kadr.
2 - Ładne kolory, widać że lato :)
3 - Człowiek (który chyba jest tematem tego zdjęcia) trochę ginie w tym kadrze.
4 - Brak ostrości i słaby związek z tematem (przynajmniej dla mnie)
5 - Kadr, kolory i temat. Dla mnie zwycięzca.

Także mój głos na 5

hijax_pl - Nie 12 Cze, 2011

2.
Strzała - Nie 12 Cze, 2011

Ja oddaję głos na zdjęcie nr 2. Fajne kolorki, ładne otoczenie i wgl mi się podoba :)
komarr - Nie 12 Cze, 2011

zdecydowanie 5

Kadr, umiejętność uchwycenia "chwili", kolor.

Model ma przynajmniej 2 ręce...

fatman - Nie 12 Cze, 2011

głos na 5 !
komor - Nie 12 Cze, 2011

5.

Zdjęcie 3. zawiera podpis, to troszkę chyba na bakier z duchem regulaminu, ale litery jego nie narusza. Chyba. MC, skomentujesz? :)

Arek - Nie 12 Cze, 2011

Dla mnie zdecydowanie 1.
maput - Nie 12 Cze, 2011

2. Całkiem całkiem, ale brak ręki modelki mocno obniża odbiór.
Głosuję na 5.

edmun - Nie 12 Cze, 2011

2. miłe kolory i uśmiech na twarzy, gdyby nie prawie-perfekcyjna poza, byłby głos
3. dopiero po długim wpatrywaniu się znalazłem ten ważny punkt. do tego dziwna forma jpga ściągnięta za pomoca screenshota ?
4. zdecydowanie obiekt poza GO
5. kolory na tak, poza na tak, nic nie odwraca uwagi

głosuje na 5

B o g d a n - Nie 12 Cze, 2011

Dla mnie najlepszą fotografią, oddającą temat, jest nr 1.
Tomasz_ - Nie 12 Cze, 2011

1,2,3 na temat
Glosuje na 1 :-)

Pozdrowienia
Tomek

pitras - Pon 13 Cze, 2011

Głosuję na 5
blaine - Pon 13 Cze, 2011

Głos na 1
skrzydlaty - Pon 13 Cze, 2011

Podobają mi się fotografie 2 i 5.
Jednak staram się kierować najsilniejszym wrażeniem,
a takie wywołuje na mnie zdjęcie nr 1 i na nie oddaję głos.

Pozdrawiam Wszystkich

dr11 - Pon 13 Cze, 2011

5.
pap911 - Pon 13 Cze, 2011

1
Na 3 szkoda, że skoczek ginie. :P

arietiss - Pon 13 Cze, 2011

5
sklsk - Wto 14 Cze, 2011

również głos oddaję na 5
szaleniec - Sro 15 Cze, 2011

No to teraz ja:

1. Fajna, przypomina mi stare czasy jak samemu się pociskało na łańcuchowej:) Nawet ucięta tu osoba mi nie przeszkadza bo radość dziewczyny wszystko rekompensuje:)
2. Hmmm no dobra powiem to... na pierwszy rzut oka trochę jak fota na fotce czy nk (ale zaraz mnie zjedzą;)z całym szacunkiem dla tej miłej Pani, ale muszę przyznać że miejsce wspaniałe, kolory rewelacyjne i chciałoby się wskoczyć do tej wody:)
3. Koleś jest rewelacyjny:) Ujęcie świetne a odwaga tego gościa powala:)
4. Słaby związek z tematem:) a "Letnią zabawę" to miały chyba truskafki :razz:
5. Dobre ujęcie.

A swój głos oddaję na zdjęcie nr 1 :)

Pozdrawiam!

Usjwo - Sro 15 Cze, 2011

1. Optymistczny nastroj
2. Ladny letni widok, ale cos kolor skory mi nie lezy (no i gdzie tam jest ostrosc? :razz: )
3. Tu juz inni napisali, gosciu ginie w calosci kadru, moze trzebabylo obciac lewa strone ze skalami, bo kolor skal jest taki sam jak skoczka.
4. Nie kojarzy sie z tematem, no i ostrosc!
5. Widac lato i zabawe.

Wybor miedzy 1 i 5.

Glosuje na 1

Djwalkman - Sro 15 Cze, 2011

Głos oddaję na fotkę z numerem 1.
mga - Czw 16 Cze, 2011

2 i 4 to raczej letnie widoki czy smaki, związkek z tematem dość swobodny.
5 chciałabym zobaczyć w innym planie.

Najfajniejsze wg mnie w prezentowanych: 1
Czuje się zabawę.

cumulus - Czw 16 Cze, 2011

Głosuje na 5
infocyk - Pią 17 Cze, 2011

1 lub 5,
głos na 1, tak z sentymentu do dawnych czasów i ... ptaków. :smile:

goltar - Nie 19 Cze, 2011

Wyniki „XX wirtualnego pleneru” forum Optyczne.pl

Temat konkursu: Letnie igraszki (zabawy).

Do konkursu zgłoszono 5 zdjęć.

Autorami zdjęć są kolejno:

1. leon_olsztyn
2. Mustang_79
3. Sruba
4. szaleniec
5. MaciekNorth

Łącznie oddano 24 głosy.

II miejsce z 2 głosami zdobyło zdjęcie nr 2, którego autorem jest Mustang_79.

I miejsca i zwycięstwo wynikiem 11 głosów zdobyły jednocześnie dwa zdjęcia: nr 1, którego autorem jest leon_olsztyn i nr 5, którego autorem jest MaciekNorth.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom.
Zapraszamy do udziału w kolejnym wirtualnym plenerze, który zostanie ogłoszony już wkrótce.
Poniżej jeszcze raz zwycięskie zdjęcia.
O temat kolejnego pleneru poproszę obu zwycięzców, a opublikuje ten, który uznam za bardziej ciekawy i "otwarty" dla wielu uczestników.

pitras - Nie 19 Cze, 2011

Gratulacje dla zwycięzców !!
edmun - Nie 19 Cze, 2011

hehe remis chyba pierwszy raz :P
infocyk - Nie 19 Cze, 2011

Podoba mi się ten wynik. :smile: Gratulacje dla zwycięzców.
multics - Nie 19 Cze, 2011

Gratulacje dla uczestników i brawa dla zwycięzców :)
leon_olsztyn - Pon 20 Cze, 2011

O, super ;D Dziękuję i gratuluję współwygranej :D
MaciekNorth - Pon 20 Cze, 2011

Bardzo dziękuję za głosy i wszystkim za uczestnictwo w zabawie :grin: Sam nie zdążyłem zagłosować bo wyjechałem, a podobało mi się zdjęcie nr 2 , bo miało mocny punkt w mocnym punkcie :mrgreen:
Layla - Czw 12 Lip, 2018

Te zdjęci które mi się podobały wygrały chociaż zdjęcie nr 5 najlepsze.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group