forum.optyczne.pl

Wirtualne Plenery - XXIV WIRTUALNY PLENER

goltar - Wto 19 Lip, 2011
Temat postu: XXIV WIRTUALNY PLENER
XXIV WIRTUALNY PLENER

Temat XXIV wirtualnego pleneru, który zaproponował cszyszka to: "Słodycz".

Zasady pleneru są następujące:
1. Kolejny temat wybiera zwycięzca tego pleneru.
2. Warunkiem udziału w plenerze jest posiadanie konta na forum.optyczne.pl.
3. Tematu jest zamykany do dnia 31.07.2011. W tym czasie każdy chętny przygotowuje swoje prace związane mniej lub bardziej z tematem.
4. 31.07.2011 temat będzie ponownie otwarty i do 06.08.2011 każdy może wstawić jedno zdjęcie. Zdjęcia powinny być kolejno numerowane. W tym czasie zakazane jest wstawianie jakichkolwiek komentarzy.
5. 07.08.2011 kończymy wklejanie zdjęć i mamy do dnia 13.08.2011 czas na dyskusje i wybór zwycięzcy. Każdy w komentarzu może oddać głos na jedno zdjęcie. 14.08.2011 podliczam głosy i ogłaszam zwycięzcę.
6. Wielkość prac ograniczona jest do 1024 x 1024 pix, format pracy to JPEG.
7. Data wykonania zdjęcia nie jest istotna (mogą to być zdjęcia już wcześniej wykonane) .
8. Edycja w programach graficznych jest dozwolona.
9. Dozwolone jest wstawianie prac zawierających w sobie kilka zdjęć.
10. Wszelkie uwagi formalne i techniczne proszę zgłaszać w TYM TEMACIE.
11. Biorąc udział w plenerze każdy z uczestników wyraża zgodę, aby praca która otrzyma największą liczbę głosów została umieszczona na głównej stronie portalu optyczne.pl wraz z nickiem autora, w informacji o nowym temacie wirtualnego pleneru, bez jakichkolwiek roszczeń autora w stosunku do właściciela portalu Optyczne.pl CO-NET Robert Olech ul. Żwirki i Wigury 11/34 83-000 Pruszcz Gdański.
12. Warunkiem publikacji pracy na głównej stronie portalu optyczne.pl jest zgłoszenie do konkursu minimum 10 prac (łącznie przez wszystkich uczestników). W przypadku jeśli do konkursu będzie zgłoszone mniej niż 10 prac, zwycięska praca nie zostanie opublikowana.
13. Biorąc udział w plenerze każdy z uczestników oświadcza, iż jest autorem wstawionej pracy i posiada do niej wyłączne prawa autorskie, a wszystkie osoby widniejące na zdjęciu wyrażają zgodę na ich opublikowanie oraz publiczną ekspozycję.

goltar - Nie 31 Lip, 2011

Można wstawiać prace.
Czesiu32 - Wto 02 Sie, 2011

1.


szaleniec - Pią 05 Sie, 2011

2.

goltar - Nie 07 Sie, 2011

Czas na ocenę...
Tomasz_ - Nie 07 Sie, 2011

1. Ale jaja :-O malo zdjecia i malo tematu
2. Samo miodzio

Glos pada na nr. 2

mozer - Nie 07 Sie, 2011

1 - bez komentarza...
2 - dość słabo wykonane - niedopracowany kadr, rozpraszające elementy, światło płaskie...

Wobec jednego zdjęcia w konkursie jak tu głosować...

Chyba za mało czasu było na ten plener...

Usjwo - Pon 08 Sie, 2011

mozer napisał/a:

Chyba za mało czasu było na ten plener...


Moze juz czas powrocic do poprzedniego czterotygodniowego cyklu.
Poza tym okres wakacyjny, komu sie chce zdjecia robic :razz:

1. Praca wybitnie artysytczna, szkoda komentarza bo i tak autor mial cos innego na mysli.
2. Najlepsze w tym plenerze.

Glosuje na 2.

Ktosik - Pon 08 Sie, 2011

Hmmm zaglądnąłem tu przez ciekawość a ze to pierwszy stopień do piekła, szybciutko uciekam :twisted:
mga - Pią 12 Sie, 2011

Przewijałam stronę stopniowo w dół i jak tylko zobaczyłam kubek kogla-mogla pomyśłałam: fajny pomysł, niestety zmieniłam zdanie zobaczywszy całość.
W drugim zdjęciu, podobnym w zamyśle, nie podoba mi się wykonanie, trochę płasko i razi obcięta plama miodu.
To moje wrażenia, od głosowania się wstrzymuję.

goltar - Nie 14 Sie, 2011

Wyniki „XXIV wirtualnego pleneru” forum Optyczne.pl

Temat konkursu: Słodycz.

Do konkursu zgłoszono 2 zdjęcia.

Łącznie oddano 2 głosy.

I miejsce i zwycięstwo wynikiem 2 głosów zdobyło zdjęcie nr 2, którego autorem jest szaleniec.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcy.
Zapraszamy do udziału w kolejnym wirtualnym plenerze, który zostanie ogłoszony już wkrótce.
Poniżej jeszcze raz zwycięskie zdjęcie.

Piontek - Wto 16 Sie, 2011

No właśnie mga fajny pomysł ale nie tylko! Tu jest pomysł, sztuka, dekadentyzm w tym, że mało samej fotki. Dopasowane to jest do tych narzuconych schematów, które znasz, ale zamiast nieużytecznych informacji jest grafika. Zakpiono tu sobie z 7 mio boleściowych samozwańczych "autorytetów". Taki był zamysł. Szkoda, że wszystko było ustawione - nie przyznawaj się, że myślisz jak Czesiu, tak będzie lepiej dla Ciebie!
Usjwo - Wto 16 Sie, 2011

Piontek napisał/a:
Zakpiono tu sobie z 7 mio boleściowych samozwańczych "autorytetów". Taki był zamysł.


A skad Ty to wiesz?

Piontek napisał/a:

Szkoda, że wszystko było ustawione


Jakos znajomo to brzmi... :???:

komor - Wto 16 Sie, 2011

Piontek, skąd jesteś?
hijax_pl - Wto 16 Sie, 2011

Piontek napisał/a:
Tu jest /.../ sztuka

Kiedyś słyszałem, że o ile kontrowersje może budzić interpretacja sztuki, to sztuka jako taka kontrowersyjną nigdy nie jest.

To jak to jest, że dla jednych (Ciebie) w Twojej pracy sztuka jest a inni jej nie widzą?

kozidron - Wto 16 Sie, 2011

Piontek napisał/a:
dekadentyzm w tym, że mało samej fotki


można się dowiedzieć gdzie ty widzisz dekadentyzm w tej pracy ?
No chyba, że robienie kogla mogla w obecnych czasach jest igraniem z życiem ze względu na salmonelle :razz:

Piontek napisał/a:
Dopasowane to jest do tych narzuconych schematów, które znasz, ale zamiast nieużytecznych informacji jest grafika.


Udaje już grafika dobre 12 lat, zdarzało mi się chałturzyć i projektować też opakowania, plakaty, foldery i kupe innego badziewia ale taka stylistyka to jakaś kiepa odrażająca i są to najdelikatniejsze słowa jakie mi przychodzą do głowy. Chciałbym zwrócić uwagę, że nawet produkty dla biedronki czy tesco są robione ze 100 razy wiekszym polotem niż to co Piontek nazywa "grafiką" nie wszystko co jest rzeźbione w paincie staje się od razu grafiką.
Z całą pewnością jakbym zobaczył takie opakowanie zebrałoby mi się na wymioty, pomijam już spójność projektu jako całości :zalamany:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group