forum.optyczne.pl

Wirtualne Plenery - XXXIII WIRTUALNY PLENER

goltar - Pon 05 Mar, 2012
Temat postu: XXXIII WIRTUALNY PLENER
XXXIII WIRTUALNY PLENER

Temat XXXIII wirtualnego pleneru, który zaproponował dragossani (inne propozycje nie wpłynęły) to: "Moloch którego oczy to tysiąc ślepych okien" (Allen Ginsberg).

Zasady pleneru są następujące:
1. Kolejny temat wybiera zwycięzca tego pleneru.
2. Warunkiem udziału w plenerze jest posiadanie konta na forum.optyczne.pl.
3. Temat jest zamykany do dnia 12.03.2012. W tym czasie każdy chętny przygotowuje swoje prace związane mniej lub bardziej z tematem.
4. 12.03.2012 temat będzie ponownie otwarty i do dnia 18.03.2012 każdy może wstawić jedno zdjęcie. Zdjęcia powinny być kolejno numerowane. W tym czasie zakazane jest wstawianie jakichkolwiek komentarzy.
5. Od dnia 19.03.2012 do dnia 25.03.2012 mamy czas na dyskusje i wybór zwycięzcy. Każdy w komentarzu może oddać głos na jedno zdjęcie. 26.03.2012 podliczam głosy i ogłaszam zwycięzcę.
6. Wielkość prac ograniczona jest do 1024 x 1024 pix, format pracy to JPEG.
7. Data wykonania zdjęcia nie jest istotna (mogą to być zdjęcia już wcześniej wykonane) .
8. Edycja w programach graficznych jest dozwolona.
9. Dozwolone jest wstawianie prac zawierających w sobie kilka zdjęć.
10. Wszelkie uwagi formalne i techniczne proszę zgłaszać w TYM TEMACIE.
11. Biorąc udział w plenerze każdy z uczestników wyraża zgodę, aby praca która otrzyma największą liczbę głosów została umieszczona na głównej stronie portalu optyczne.pl wraz z nickiem autora, w informacji o nowym temacie wirtualnego pleneru, bez jakichkolwiek roszczeń autora w stosunku do właściciela portalu Optyczne.pl CO-NET Robert Olech ul. Żwirki i Wigury 11/34 83-000 Pruszcz Gdański.
12. Warunkiem publikacji pracy na głównej stronie portalu optyczne.pl jest zgłoszenie do konkursu minimum 10 prac (łącznie przez wszystkich uczestników). W przypadku jeśli do konkursu będzie zgłoszone mniej niż 10 prac, zwycięska praca nie zostanie opublikowana.
13. Biorąc udział w plenerze każdy z uczestników oświadcza, iż jest autorem wstawionej pracy i posiada do niej wyłączne prawa autorskie, a wszystkie osoby widniejące na zdjęciu wyrażają zgodę na ich opublikowanie oraz publiczną ekspozycję.

goltar - Pon 12 Mar, 2012

Zapraszam do wstawiania zdjęć.
hijax_pl - Pon 12 Mar, 2012

1.

dragossani - Pon 12 Mar, 2012

2.


[ Dodano: Wto 20 Mar, 2012 10:40 ]
Coś tak tu wiatr hula w pustych salach...

@hijax: Obiekt wyszukałeś iście nieziemski. Przy Twojej determinacji nie zdziwiłbym się gdybyś sam to zmajstrował na potrzeby pleneru :wink: Oddaje głos na konkurencję.

fatman - Wto 20 Mar, 2012

Oddaję głos na 1.
FK09 - Wto 20 Mar, 2012

dragossani napisał/a:
@hijax: Obiekt wyszukałeś iście nieziemski. Przy Twojej determinacji nie zdziwiłbym się gdybyś sam to zmajstrował na potrzeby pleneru


tiaaa :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Chyba coś w tym jest :mrgreen:

A swój głos oddaję na zdjęcie nr 1 za miejsce i za HDRka.

arietiss - Wto 20 Mar, 2012

Choć 2 jest wręcz oczywista dla tego pleneru, to jednak głosuję na 1-zaskakujące!
masza - Wto 20 Mar, 2012

1 jest zjawiskowa i ciekawie interpretuje temat. 2 raczej obrazuje, ale to nie znaczy, że nie jest udana. Głosuję na zdjęcie nr 1.

PS Postuluję nieśmiało, by temat kolejnego WP odszedł nieco od bólu egzystencji i dramatu istnienia. Wiosna jest, Panie i Panowie! :)

mozer - Wto 20 Mar, 2012

Też głosuję na 1. Opowiedz może coś o tym miejscu hijax_pl :)

Mi obiekt, który chciałem sfocić do tego pleneru rozebrali :/

fatman - Sro 21 Mar, 2012

mozer napisał/a:
Mi obiekt, który chciałem sfocić do tego pleneru rozebrali :/


A ja zfociłem swój i miałem dziś wstawić zdjęcie bo byłem przekonany, że do... 21.03... a tu niestety... termin minął :oops:

hijax_pl - Sro 21 Mar, 2012

mozer napisał/a:
Opowiedz może coś o tym miejscu hijax_pl :)
No... fota dokumentacyjna. Było drzewo, uschło to wzięli i założyli milion lustereczek na nim, ogrodzili by nie podchodzić i zamontowali w ziemi cztery halogeny by rozświetlały tę instalację wieczorową porą - wtedy jest to dopiero zjawiskowe...
Sprytni Ci Szwedzi... :mrgreen:

Może uda mi się też sfocić to drzewko przy tym oświetleniu? Jak się uda - na pewno pokażę. :)
fatman napisał/a:
A ja zfociłem swój i miałem dziś wstawić
Poka poka :)

Co do głosu mojego to głosuje na pracę nr 2 :)

goltar - Wto 27 Mar, 2012

Wyniki XXXIII wirtualnego pleneru forum Optyczne.pl

Temat konkursu: "Moloch którego oczy to tysiąc ślepych okien" (Allen Ginsberg).

Do konkursu zgłoszono 2 zdjęcia.

Łącznie oddano 6 głosów.

II miejsce z 1 głosem zdobyło zdjęcie nr 2, którego autorem jest dragossani.
I miejsce i zwycięstwo wynikiem 5 głosów zdobyło zdjęcie: nr 1, którego autorem jest hijax_pl.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcy.
Zapraszamy do udziału w kolejnym wirtualnym plenerze, który zostanie ogłoszony już wkrótce. Poniżej jeszcze raz zwycięskie zdjęcia.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group