forum.optyczne.pl

Regulamin, Ogłoszenia i Konkursy - VI Zlot Czytelników Optyczne.pl - 11-14 lipca 2013 r.

RobertO - Pią 07 Gru, 2012
Temat postu: VI Zlot Czytelników Optyczne.pl - 11-14 lipca 2013 r.
Miło nam poinformować, iż w dniach 11-14 lipca 2013 roku w Zamku Tuczno (http://www.zamek-tuczno.pl/) odbędzie się VI Zlot Czytelników Optyczne.pl. Podczas imprezy, jak zawsze zorganizujemy liczne warsztaty fotograficzne, a sprzętu do testowania będzie sporo. Planujcie zatem urlopy, a już w maju zdradzimy wam więcej szczegółów.
MC - Pią 07 Gru, 2012

Fajna miejscówka. Warto się stamtąd do DPNu kilka kilometrów przejechać :-)
RobertO - Pią 07 Gru, 2012

MC, to moze sie wybierzesz. Dawno cie nie bylo na zlocie
MC - Pią 07 Gru, 2012

Może, może. Ja w DPN bywam praktycznie co roku, ale jesienią. Się zobaczy. :grin:
Wujek_Pstrykacz - Pią 07 Gru, 2012

Miejsce znów daleko :cry:
Ale wygląda na zajefajne, komary nas pogryzą jak nic, blisko woda.
Nie rozpieszczacie tych z południowo-wschodnich stron :razz:

MC - Pią 07 Gru, 2012

Nie marudź. To są bardzo fajne tereny.
Sunders - Sob 08 Gru, 2012

Wujek_Pstrykacz napisał/a:
Miejsce znów daleko/.../Nie rozpieszczacie tych z południowo-wschodnich stron

Też liczyłem, że w przyszłym roku zlot będzie na południu :smile:

Wujek_Pstrykacz - Sob 08 Gru, 2012

Ja się cieszę z miejscówki, tereny sa fajne, mnie odległość nie przeszkadza :grin:
nienietaktak - Nie 09 Gru, 2012

mam 82 km do miejscówki, więc luz. jak nie na stałe, to zostanę dojeżdżającym. ;)
Wujek_Pstrykacz - Nie 09 Gru, 2012

I fajnie :smile:
pioroon - Nie 09 Gru, 2012

438km. Jak się uda to na wjazd szampan i kwiaty? ;)
Jasper - Pon 10 Gru, 2012

Wujek_Pstrykacz napisał/a:
Nie rozpieszczacie tych z południowo-wschodnich stron

Nie chcę aby to wyglądało na marudzenie ale prawda jest.
Poczekam cierpliwie i mam nadzieje, że się doczekam chociaż przyznać muszę szczerze, że miejsca znajdujecie przepiękne...

Arek - Pon 10 Gru, 2012

Nie przesadzacie trochę? Sulejów przecież na północy Polski nie był... Maziek z Ophiuhusem do Kręgu mieli ponad 600 km i dojechali :)

Jasper, jak masz jakąś fajną miejscówkę obok siebie to daj znać. Za rok też będzie Zlot.

Jasper - Pon 10 Gru, 2012

U mnie na południu ( Krosno, Jasło, Gorlice Sanok) może coś by się znalazło,( chociaż nie wiem czy tak piękne jak te miejsca, które oglądam na fotkach z Waszych kolejnych zjazdów). Może tak kiedyś tematycznie góry i Bieszczady ( też bywają piękne). Przez zimę rozglądnę się za czymś co mogłoby odpowiadać tym wysokim standardom jakie - jak wspomniałem wyżej - oglądałem na fotkach.
pioroon - Pon 10 Gru, 2012

Ja tam nie narzekam, jak dostanę wychodne to żadne kilometry nie przeszkodzą ;)
luktur - Wto 19 Mar, 2013

Witam Wszystkich.

Optyczne.pl czytam od dawna ale jako zarejestrowanego uczestnika forum jest to mój pierwszy wpis.

I w tym roku bym chciał uczestniczyć w waszym zlocie i mam kilka pytań ::

- Czy na zlot tylko wybrane osoby mogą się zapisywać czy każdy ? ?

- Jaka średnia cena od osoby jest za bycie na zlocie ? ?

Pozdrawiam .

Z góry dziękuje za odpowiedzi.

hijax_pl - Wto 19 Mar, 2013

luktur, nie było jeszcze oficjalnej informacji, ale przecież zawsze możesz sprawdzić jak to było w latach poprzednich spoglądając np na takie strony jak ta: http://www.optyczne.pl/49...ptyczne.pl.html
luktur - Wto 19 Mar, 2013

hijax_pl dzjękuje za szybka odpowiedź , już zapoznaje się z artykułem.
matemaciek - Nie 30 Cze, 2013

Jakaś cisza tutaj, a Zlot za niecałe dwa tygodnie... Chyba, że przeoczyłem jakiś inny wątek zlotowy.

Może ktoś będzie jechał z / przez Warszawę z co najmniej jednym wolnym miejscem?

fatman - Nie 30 Cze, 2013

matemaciek, przed burzą zwykle jest cisza :mrgreen:
Do zobaczenia w Tucznie!

Wujek_Pstrykacz - Pon 01 Lip, 2013

Ja się już nie mogę doczekać, a tu jeszcze ponad tydzień. :smile:
Arek - Pon 01 Lip, 2013

Oj będzie się działo :)
kakrol8 - Pon 08 Lip, 2013

Witam. Poszukuję transportu na zlot - z Poznania 11.07 po południu i ew. z powrotem 14.07 rano. Info na priv / alt1234 at interia pl
kjachimiak - Wto 09 Lip, 2013

Hej, bede jechal na zlot z Olsztyna, jesli ktos chcial by sie do mnie przylaczyc to zapraszam serdecznie! mail: kjachimiak@gmail.com
(ewentualnie ja moge dolaczyc jesli kotos jedzie z okolicy i zaprasza)
Pozdrawiam i do zobaczenia na zlocie!
Karol

focjusz - Wto 09 Lip, 2013
Temat postu: Ja również mogę kogoś zabrać - z centrum Polski
Dokładnie z Wawy lub po drodze.
Jednak wyjeżdzam wcześniej ( w czwartek około 9) Zainteresowanych proszę o kontakt na maila focjusz@gmail.com

komarr - Wto 09 Lip, 2013

Witam,

wyjeżdżam w czwartek ok 15-16 z Pruszkowa (jadę autostradą). Jeśli ktoś reflektuje ze mną, to zapraszam: studio@agfoto.pl

Pozdrawiam

elgreen - Sro 10 Lip, 2013

Czy jedzie ktoś z Gdańska/okolic i mógłby mnie zabrać? Auto w warsztacie, pewnie z tydzień jeszcze postoi. elgreen@tlen.pl lub prv.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group