forum.optyczne.pl

Pomagamy w wyborze cyfrowego aparatu kompaktowego - Fujifilm FinePix S5800

Santre - Sob 19 Sty, 2008
Temat postu: Fujifilm FinePix S5800
Zastanawiam się nad kupnem. Proszę o wypowiedzi posiadaczy tego aparatu.
Dzięki i pozdrawiam

moon - Sob 19 Sty, 2008

Pewnie jest troche użytkowników tych aparatów, ale jeśli ten model różni się od poprzednika S5700 tym, że na tą samą matrycę wrzucono 900 tysięcy pikseli więcej i jest gniazdo obsługujące karty SDHC, to czy warto zapłacić więcej, za aparat, który może jedynie bardziej szumieć, a mówiąc po ludzku, na zdjęciach zobaczysz drobne plamki, które można usuwać, ale to żmudna robota, jak chce się to zrobić idealnie, a nie używać opcji "szumy usuń", kiedy rozmywa się całe zdjęcie.
Fuji ma dziwną politykę co do aparatów. Był S5600, to "ulepszono" go na model S5700, a ten na kolejny S5800. Jak dalej tak będą kombinować, to zejdą na kompletną chalturę, wszystko pod marketing, jakość zdjęć będzie na dalszym planie.

kojak90 - Sob 09 Lut, 2008
Temat postu: szukam pl instrukcji do fujifilm finepix s5800
czy kots mzoe wie gdzie mozna ja sciagnac czy cos a moze ktos posiada bede wdzieczny thx z gory

szukam pl instrukcji do fujifilm finepix s5800 ktos wie gdzie mozna ja sciagnac ....

Edit: Połączyłem dwa posty. Na przyszłość proszę edytować post zamiast pisać dwa kolejno po sobie.
MM

qadest1 - Sob 09 Lut, 2008

Taa... a kolega to słyszał kiedyś o opcji "zmień" na już wysłanym poscie? to taki guziczek w prawym, górnym rogu już wysłanego posta :) - to dzięki niemu nie mamy bałaganu na forach, a użytkownicy nie nabijają sztucznie licznika ;)
kojak90 - Nie 10 Lut, 2008

hehe tak slyszalem ale jakos wypadlo mi z glowy hehe :) ale ty i tak na pytnie to nieodpowiedziales hehe :) pozdrawiam

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group