forum.optyczne.pl

Plener 321! - XXII Plener 321!

hijax_pl - Wto 09 Kwi, 2013
Temat postu: XXII Plener 321!
XXII Plener 321!
"technika (np: pojazdy, maszyny itd.) / high-, low-key / tryptyk"


Zabawa polega na wyborze najlepszej pracy zgłoszonej przez uczestników, wstawionej do tego wątku, oznaczonej kolejnym numerem i wykonanej zgodnie z trójczłonowym tematem definiującym: tematykę, sposób obróbki i kadrowanie.

Zasady ogólne:
- Autorzy prac: jawni.
- Metoda podjęcia decyzji: jawne głosowanie przy użyciu 3 żetonów dowolnie rozdzielonych pomiędzy wyróżnione prace.
- Format zdjęć: zgodnie z regulaminem forum.
- Czas konkursu: 2 tygodnie na zamieszczenie zdjęcia od momentu jego ogłoszenia + 1 tydzień na głosowanie po którym następuje wyłonienie zwycięzcy.
- Zwycięzca ma prawo stworzyć temat nowej edycji wybierając (dowolną metodą) po jednym elemencie z następujących list:
TEMATYKA: abstrakcja, akcja (np: wydarzenie, sport, impreza itd.), architektura, człowiek, fauna, flora, martwa natura, noc, pejzaż, technika (np: pojazdy, maszyny itd.)
TECHNIKA: efekty świetlne (sylwetki, pod światło, flary, pisanie światłem), grafika (np: kreatywna obróbka, panoramowanie, fotomontaż), hdr, high/low-key, kolorowe, krosowanie, monochromatyczne (b&w, sepia, cyan itd.), manipulacje (kreatywna perspektywa, wielokrotna ekspozycja, optyczne iluzje, tilt i shift), ostrość (płytki / głęboki / miękki focus, rozmycia, ruch, kreatywny bokeh)
FORMAT: dyptyk, kwadrat, pionowy, poziomy, tryptyk

Zasady szczegółowe:
- Temat: technika / high-, low-key / tryptyk.
- Wstawianie zdjęć: w terminie do 14.05 (włącznie).
- Głosowanie: w terminie 15.05 - 21.05 (włącznie).
- Ogłoszenie wyników: 22.05.

Mile widziane komentowanie, dyskutowanie, dopytywanie o szczegóły i wszelkie inne gadanie, nawet odrobinę nie na temat.

Wszelkie sugestie i uwagi proszę umieszczać w tym wątku.

Aleja gwiazd poprzednich plenerów znajduje się w tym wątku.

Zapraszam do przygotowywania prac!

zwirek210 - Pon 29 Kwi, 2013

Co jest grane czemu nikt się nie pojawił, po za tym w regulaminie wkradł się chochlik

Głosowanie: w terminie 24.04 - 30.05 (włącznie).

Zmień terminy to może ludziska wystartują.

hijax_pl - Pon 29 Kwi, 2013

Nowe terminy:

- Wstawianie zdjęć: w terminie do 14.05 (włącznie).
- Głosowanie: w terminie 15.05 - 21.05 (włącznie).
- Ogłoszenie wyników: 22.05.

pes - Pon 29 Kwi, 2013

nntt, dał czadu z tym tematem, ja nic nie mam :(
hijax_pl - Pon 29 Kwi, 2013

pes, robiłeś przeca tryptyk jakiegoś wozu ;) (ja się na dupowozach mało znam :D )
pes - Wto 30 Kwi, 2013

hijax_pl, robiłem, ale high- czy low-key z tego, no nie...

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group