forum.optyczne.pl

Pomagamy w wyborze obiektywu - Co sadzicie o Canon 18-55 IS!???

adamk9 - Czw 28 Lut, 2008
Temat postu: Co sadzicie o Canon 18-55 IS!???
Witam!!
Kontynuujac poprzedni temat prosze o opinie na temat obiektywu C 18-55 IS. W testach wypada calkiem dobrze. Szukam zamiennika do kita. Jestem poczatkujacy wiec zakres preferowanej fotografi to szerokie spektrum ! Od szerokiego kata do duzych zblizen.
Chce pokryc pelny zakres ogniskowych od 18 do 250 w miare przyzwoitym szklem.
Prosze o opinie !!

Daimon - Nie 02 Mar, 2008

No nie jest źle z tym szkłem, to pewnie czytałeś - http://www.dpreview.com/l...3p5-5p6_is_c16/

Ale lepiej sobie "pokryć" ten zakres ognikowych Tamronem 17-50 2.8. Zdecydowanie lepiej- tutaj test.

P_M_ - Nie 02 Mar, 2008
Temat postu: Re: Co sadzicie o Canon 18-55 IS!???
adamk9 napisał/a:
Witam!!
Kontynuujac poprzedni temat prosze o opinie na temat obiektywu C 18-55 IS. W testach wypada calkiem dobrze. Szukam zamiennika do kita. Jestem poczatkujacy wiec zakres preferowanej fotografi to szerokie spektrum ! Od szerokiego kata do duzych zblizen.
Chce pokryc pelny zakres ogniskowych od 18 do 250 w miare przyzwoitym szklem.
Prosze o opinie !!

To nie jest zamiennik. To jest tzw. kit. Tylko nowszy model.
A tak nawiasem - Life in plastic, it's fantastic! - jak spiewala pewna 'bardzo' ambitna kapela.
Szukasz czegos dobrego? Zaproponowany tamron jest godny uwagi. A tak nawiasem mowiac - temat zamiennikow byl walkowany do bolu i jest nawet przyklejony.

adamk9 - Wto 04 Mar, 2008

Dzieki!!
Mysle, ze Tamron. jednak kupując C55-250 IS musze stwierdzic, ze stabilizacja to niezla rzecz. Tamron jednak jest juz sprawdzony i ma stale dobre swiatlo. Widze, ze C18-55 IS nie jest jeszcze dobrze przetestowany.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group