forum.optyczne.pl

Pomagamy w wyborze cyfrowego aparatu kompaktowego - Canon G9, Panasonic FZ 18, Canon 450D

czekoladka - Czw 28 Lut, 2008
Temat postu: Canon G9, Panasonic FZ 18, Canon 450D
Witam wszystkich.
Czytam to forum od jakiegoś czsu, przegłądam testy i mi więcej tego wertuje tym mniejsze zdecydowanie ktorego wybrać.
wiem, że to banalnie zabrzmi ale potrzebuję aparatu który będzie robił ładne zdjęcia na imprezach rodzinnych, wycieczkach, dzieciom oraz krajobrazy.
Stać mnie na Canona 450D lecz jak wybór padnie na niego to nie zamierzam w przyszlości inwestować w nowy obiektyw, lampy itd, zostanę przy kicie.
Dużo dobrego slyszalam o Panasie i Canonie G9 jesli doradzacie kompakt to któty z nich.
Panasonic ma dobrą ogniskową i szeroki kąt co przydaje sie na impreazach zamkniętych.
Doradżcie coś proszę.

Daimon - Czw 28 Lut, 2008

Zdaje się, że tutaj powinien trafić Twój post - http://forum.optyczne.pl/viewforum.php?f=22

Skoro nie zamierzasz w przyszłości inwestować w obiektywy, to coś takiego jak Fuji FinePix S9600 może Cię zainteresować, szczególnie ze względu na atrakcyjną cenę i niski jak na kompakt poziom szumów.
Z Panasonica zamiast FZ-18 zwrócił bym uwagę na FZ-50, tutaj jest ciekawa oferta sprzedaży.
A tak kształtują się ceny nowych aparatów tej firmy.

czekoladka - Czw 28 Lut, 2008
Temat postu: Re: Canon G9, Panasonic FZ 18, Canon 450D
ok dzięki za opinię proszę o więcej

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group