forum.optyczne.pl

Opinie i uwagi - Redesign strony optyczne.pl

wookie85 - Pon 14 Kwi, 2014
Temat postu: Redesign strony optyczne.pl
Witam

Jestem głównie czytelnikiem optyczne.pl i mało się udzielam. Z racji pełnienia roli grafika w agencji interaktywnej w wolnej chwili zrobiłem projekt graficzny strony głównej. Konwencji nie chciałem mocno burzyć bo przyzwyczajenie robi swoje. Projekt miał na celu odświeżenie layout-u i przystosowanie strony pod urządzenia mobilne, jest więc on responsywny.

Ciekaw jestem Waszego odbioru i co o tym sądzicie :)

link do dużej wielkości http://images.tinypic.pl/i/00519/nli8rqsbte6v.jpg
Proponuje oglądać na 100%

mavierk - Wto 15 Kwi, 2014

Domyślam się że to nie przejdzie ale mi się podoba :)
Tutejszyn - Wto 15 Kwi, 2014

Ale czym różni się nowy projekt od starego wystroju? Wszystko jest praktycznie takie samo, zmienione są jedynie kolory i powiększone obrazki. Efekt świeżości będzie działał tak długo, aż się nie opatrzy, czyli... nie za długo.
wookie85 - Wto 15 Kwi, 2014

No zmian jest trochę więcej. Pamiętaj, że tyczą się one stylizacji, responsywności i rozkładu pewnych elementów ;].

Co innego rozmawiać z właścicielem strony w tym zakresie, co warto zmienić, wyeksponować a co innego odświeżyć layout stosując nowsze rozwiązania.

moronica - Wto 15 Kwi, 2014

eee... meh. tego rozkladu to za duzo nie zmieniles, za to polozyles proporcje, wszystko jest za duze. a jesli chodzi o responsywnosc no to obecny uklad tak samo mozna by przystosowac jak ten twoj, w koncu jesli chodzi o strukture to wniosles naprawde kosmetyczne zmiany
kozidron - Wto 15 Kwi, 2014

Nie wiem czy ktoś pamieta poprzedni layout, był lepszy od tego :twisted:
No cóż czasy sie zmieniają, jakby nie patrzeć ten ma design koszuli farmera ale jest intuicyjny :wink:

ryszardo - Wto 15 Kwi, 2014

kozidron napisał/a:
Nie wiem czy ktoś pamieta poprzedni layout, był lepszy od tego :twisted:
No cóż czasy sie zmieniają, jakby nie patrzeć ten ma design koszuli farmera ale jest intuicyjny :wink:

Ja pamiętam, że był. I że byłem negatywnie nastawiony na zmiany, bo trzeba było się na nowo przyzwyczajać, czego nigdy nie lubię.

W obecnym wyglądzie podoba mi się natomiast jedna rzecz: elementy strony w różnych odcieniach jasnej szarości. Różnią się między sobą na tyle wyraźnie, że łatwo je rozróżnić i na tyle mało, że nic nie wybija się wyraźnie na pierwszy plan. Do tego strona nie świeci po oczach.

W związku z tym mam prośbę: jeśli będą jakiekolwiek zmiany, zostawcie te szarości. Naprawdę bardzo przyjemnie się z tego korzysta.

wookie85 - Sro 16 Kwi, 2014

kozidron napisał/a:
Nie wiem czy ktoś pamieta poprzedni layout, był lepszy od tego :twisted:
No cóż czasy sie zmieniają, jakby nie patrzeć ten ma design koszuli farmera ale jest intuicyjny :wink:


Zdaje sobie sprawę, że nie każdemu przypadnie ten do gustu ;]

kozidron - Sro 16 Kwi, 2014

wookie85 napisał/a:
Zdaje sobie sprawę, że nie każdemu przypadnie ten do gustu ;]


ja nie mówiłem o twoich kosmetycznych zmianach w kierunku giętkiego różu i zacieśnienia elementów składowej strony a OBECNYM layout'cie


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group