forum.optyczne.pl

Opinie i uwagi - Przyjęcie do "Galeria_1000"

radek_z - Sro 25 Cze, 2014
Temat postu: Przyjęcie do "Galeria_1000"
Normalnie oniemiałem. W kwietniu 2010 zawnioskowałem o przyjęcie mnie do "Galeria_1000". Nie otrzymywałem żadnej odpowiedzi, w sumie zapomniałem o temacie podchodząc do sprawy na zasadzie że nie będę się pchał gdzieś gdzie mnie nie chcą, a tu nagle dziś dostaje maila z zaakceptowaniem mojego zgłoszenia:).
Wojmistrz - Sro 25 Cze, 2014

Jak pamiętam do _1000 trzeba nakręcić około 100 postów.
dcs - Sro 25 Cze, 2014

radek_z, (niemniej) Gratuluję!
Jak widać cierpliwość popłaca. ;)

kozidron - Czw 26 Cze, 2014

Cytat:
a tu nagle dziś dostaje maila z zaakceptowaniem mojego zgłoszenia:).


moderatorzy robią co mogą, robota im się w rękach pali :twisted:


Ja bym proponował wybierać moderatora miesiąca, konkurs powinien przypominać typowe głosowanie audiotele :P :twisted:

komor - Czw 26 Cze, 2014

Oj Kozi, jak myślisz, że ktoś ręcznie jakieś galerie tysiąc zarządza to jesteś w mylnym błędzie. :) To pewnie jakiś automat się obudził, nie wiem, Goltar tym zarządza, a nie zieloni. A Goltar to ostatnio dla mnie postać mityczna, ostatni raz na żywo widziałem go ho, ho… :)
Andrzej.M. - Pią 27 Cze, 2014

komor napisał/a:
Goltar tym zarządza, a nie zieloni. A Goltar to ostatnio dla mnie postać mityczna,

Goltar - Zoltar - chyba kosmiczna... :wink:

MM - Pią 27 Cze, 2014

komor napisał/a:
A Goltar to ostatnio dla mnie postać mityczna


Goltar to chyba już tutaj niczym nie zarządza a jak już to w bardzo ograniczonym zakresie. Teraz chłop się spełnia w czymś kopletnie innym, mnie nawet bliższym od fotografowania a Wam chyba kompletnie obcym. Do tego sporo pisze i robi się dziennikarzem pełną gębą :mrgreen:

kozidron - Sob 28 Cze, 2014

komor napisał/a:
Oj Kozi, jak myślisz, że ktoś ręcznie jakieś galerie tysiąc zarządza to jesteś w mylnym błędzie.


komor, tam była emot ikona :wink:

Raftik - Czw 23 Paź, 2014

No właśnie Panowie jaki warunek trzeba spełnić żeby przyjęto mnie do grupy Galeria_1000 ?

Bardzo dawno wysłałem prośbę o przyjęcie bo chciałeś podzielić się własnymi zdjęciami w Galerii ale dzisiaj sprawdzam status i ciągle to samo: "Twoje członkowstwo w tej grupie czeka na akceptację" :(
Szkoda, że nie mogę mieć galerii na optycznych.

Pozdrawiam
Rafał

muzyk - Czw 23 Paź, 2014

500 postów musisz napisać zdaje się :roll:
Raftik - Czw 23 Paź, 2014

muzyk napisał/a:
500 postów musisz napisać zdaje się :roll:


No w tej grupie chyba jednak nie z tego co widzę to jest napisane w opisie grupy Galeria_1000: "Uzytkownicy mogacy tworzyc galerie, ktorzy maja ponizej 500 postow"

komor - Czw 23 Paź, 2014

Raftik, tradycyjnie odpowiadam, że do grupy przyjmowane są zwykle osoby, które mają jakiś tam dorobek w dziale „Nasze zdjęcia”. Właśnie zajrzałem tam, czy cokolwiek tam wrzucałeś i uważam, że powinieneś być natychmiast przyjęty. :) Napisz proszę mail do administratora, bo zwykły moderator nie ma możliwości przydziału do grupy. Powołaj się na ten post.
Raftik - Czw 23 Paź, 2014

komor napisał/a:
Raftik, tradycyjnie odpowiadam, że do grupy przyjmowane są zwykle osoby, które mają jakiś tam dorobek w dziale „Nasze zdjęcia”. Właśnie zajrzałem tam, czy cokolwiek tam wrzucałeś i uważam, że powinieneś być natychmiast przyjęty. :) Napisz proszę mail do administratora, bo zwykły moderator nie ma możliwości przydziału do grupy. Powołaj się na ten post.


Dziękuję za miłe słowa. Prośbę wysłałem do Admina: Arek.
Poczekam cierpliwie, może się uda.

Pozdrawiam
Rafał

Arek - Czw 23 Paź, 2014

To Robert dopisuje. Już go o to poprosiłem.
Raftik - Czw 23 Paź, 2014

Arek napisał/a:
To Robert dopisuje. Już go o to poprosiłem.


Dziękuję :)

Wujek_Pstrykacz - Sob 25 Paź, 2014

I dobrze się stało, dobry fotograf ptaków podniesie troche poziom ptasiej fotografii po serii fotek ptasich grzbietów :grin: :razz:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group