forum.optyczne.pl

Wspólne plenery fotograficzne - Baranów Sandomierski 2014 - VII Zlot Czytelników Optyczne.pl

Wujek_Pstrykacz - Pią 18 Lip, 2014
Temat postu: Baranów Sandomierski 2014 - VII Zlot Czytelników Optyczne.pl
Zapraszam do relacji ze zlotu.
maziek - Pią 18 Lip, 2014

Maziek pozdrawia zlot, w ktorym nie moze brac udzialu. Piekna swiecka tradycja, jaka bylo nie opuszczenie jak dotad zadnego zlotu musiala zostac przerwana. Bawcie sie dobrze i wypijcie za moje zdrowie, jako i ja pije za Wasze :) .
bhpchmiel - Sob 19 Lip, 2014

Ja również pozdrawiam imprezowiczów :wink: Maziek Ciebie tam nie ma :?:
bogdanek - Nie 20 Lip, 2014

Imprezowicze Was również pozdrawiają:-)
Arek - Nie 20 Lip, 2014

Ufff... Dojechałem do domu. Tradycyjnie już dziękuję wszystkim za udział, wspólne rozmowy, zdjęcia, obserwacje i za wspaniałą atmosferę, którą tworzycie. Już w najbliższym tygodniu zaczynamy organizować Zlot nr 8 :)
Wujek_Pstrykacz - Nie 20 Lip, 2014

Ja po trzech godzinach dziesięciu minutach, z jedną przygodą, dotarłem do domciu. Dzięki za niezwykły zlot, pozdrawiam tych z którymi jakoś nie udało się pożegnać. :grin:
Rippingtons - Nie 20 Lip, 2014
Temat postu: Baranów Sandomierski 2014
Proszę o umożliwienie dodawania zdjęć.
Wojmistrz - Pon 21 Lip, 2014
Temat postu: Re: Baranów Sandomierski 2014
Rippingtons napisał/a:
Proszę o umożliwienie dodawania zdjęć.
Dodawanie nie działa?
kozidron - Pon 21 Lip, 2014

Wojmistrz napisał/a:
Dodawanie nie działa?


pewnie działa, dokładnie tak samo dobrze jak wszystkie darmowe hostingi ;) ale co zrobić :twisted:

Wojmistrz - Pon 21 Lip, 2014

"Dozwolone rozszerzenia i rozmiary załączników dla grup
Maksymalny rozmiar Images to: 1 MB
gif jpeg jpg png tif"
"Załącznik-obraz musi być mniejszy niż 1024 pixeli szerokości i 1024 pixeli wysokości"

Rippingtons - Pon 21 Lip, 2014

Tak, zanim napisałem przeczytałem instrukcję...Zresztą kiedyś dodawałem już zdjęcia , teraz nie mogę.
Wojmistrz - Pon 21 Lip, 2014

Może problem jest w twoich ustawieniach na kompie. Spróbuj na innej przeglądarce.
Rippingtons - Pon 21 Lip, 2014
Temat postu: Baranów Sandomierski 2014
Z pozdrowieniem..:-)

zlot

T.B. - Pon 21 Lip, 2014

Kto jest kto?
Prośba na teraz i na później. :smile:

bhpchmiel - Pon 21 Lip, 2014

Strasznie mroczne klimaty - tylko w nocy się spotykaliście :?: :mrgreen: :cool:
Rippingtons - Pon 21 Lip, 2014
Temat postu: Baranów Sandomierski 2014
zlot
jary23 - Pon 21 Lip, 2014
Temat postu: zlot
W dzień to różnie..

[ Dodano: Pon 21 Lip, 2014 17:57 ]
albo...

[ Dodano: Pon 21 Lip, 2014 18:09 ]
dziewczyna ze zdjęć, która dzielnie pozowała i była trzecia modelką prosiła, żeby podać maila może ktoś zdjęcie przyśle: kinga_jez@poczta.fm

Arek - Pon 21 Lip, 2014

Oj, to dostanie teraz zdjęć :)
Wujek_Pstrykacz - Pon 21 Lip, 2014

Piękne wstawki, zapraszam wszystkich do dzielenia się obrazkami, a wiem, że zdjęć było zrobionych dużo. :grin:
whispers - Pon 21 Lip, 2014

hehe tylko, że ten mail nie należy do niej :razz:

Jak wszyscy to wszyscy, tez coś zamieszczę :)
PS. Po kliknięciu powiększą się...
PS2. Nie wiem czy można zamieszczać na zew. stronach i wrzucać zdjęcia :oops:

29.

30.

31.

32.

33.

34.

35.

36.

37.

38.

39.

40.

41.

42.

Wujek_Pstrykacz - Pon 21 Lip, 2014

Kolego whispers, ponumeruj proszę zdjęcia, zaczynając od nr.29
Jeszcze śmiało możesz edytować posta :smile:

jary23 - Pon 21 Lip, 2014
Temat postu: zlot
[ Dodano: Pon 21 Lip, 2014 22:16 ]
Jeszcze kilka z ludzmi

Arek - Pon 21 Lip, 2014

Jest już relacja z dużą iloscią zdjęć:
http://www.optyczne.pl/37...erski_2014.html

veto - Wto 22 Lip, 2014

Było bardzo ciekawie ,pierwszy raz ... i parę zdjęć też zamieszczę

[ Dodano: Wto 22 Lip, 2014 00:53 ]
Zlot cd.

jary23 - Wto 22 Lip, 2014
Temat postu: zlot
Jeszcze kilka
Grafkapafka - Wto 22 Lip, 2014

Widzę, że nawet ja się załapałam na zdjęcie ;) Dzięki jary23 :) na zlocie było super, atmosfera wspaniała, możliwość testowania szkiełek - bajer, więc i ja coś poumieszczam ;)
63.

64.

65.

66.

67.

Wujek_Pstrykacz - Wto 22 Lip, 2014

Piękne zdjęcia, ale proszę wstawiając je numerować kolejnym numerem. Będzie łatwiej je skomentować jak będzie potrzeba. :smile:
Grafkapafka - Wto 22 Lip, 2014

Zapamiętam :) )))
otofoto - Wto 22 Lip, 2014

Bardzo dziękuję organizatorom i uczestnikom za wspaniały Zlot! Fajnie było zobaczyć po roku te same twarze i poznać nowe. Zastanawiam się czy to dlatego te zloty są takie fajne, że jest ich niedosyt, bo tylko raz w roku? A może zaryzykować i wprowadzić zloty zimowe? Rzucam temat i oto pierwsza część mich foto.
Arek - Wto 22 Lip, 2014

otofoto napisał/a:
Zastanawiam się czy to dlatego te zloty są takie fajne, że jest ich niedosyt, bo tylko raz w roku? A może zaryzykować i wprowadzić zloty zimowe? Rzucam temat i oto pierwsza część mich foto.


Dlatego pojawiły się Festiwale. To takie mini-zloty. Odbyły się dwa: poświęcony obiektywom i aparatom w październiku 2013 roku i lornetkom w kwietniu 2014 r.

http://www.optyczne.pl/index.php?art=334
http://www.optyczne.pl/index.php?art=362

Następny Festiwal poświęcony nowościom z Photokiny planujemy na październik b.r. Już teraz zapraszamy!

otofoto - Wto 22 Lip, 2014

...kolejne...
Wujek_Pstrykacz - Wto 22 Lip, 2014

O! Załapałem się na 75-te zdjęcie :razz:

Sigma 50/1,4A fajna, ale na moim starym korpusie miała z 10mm BF :neutral:

Arek - Wto 22 Lip, 2014

Czas na nowy korpus z mikroregulacją AF :P
Rippingtons - Wto 22 Lip, 2014
Temat postu: Zloty
Arek napisał/a:
otofoto napisał/a:
Zastanawiam się czy to dlatego te zloty są takie fajne, że jest ich niedosyt, bo tylko raz w roku? A może zaryzykować i wprowadzić zloty zimowe? Rzucam temat i oto pierwsza część mich foto.


Dlatego pojawiły się Festiwale. To takie mini-zloty. Odbyły się dwa: poświęcony obiektywom i aparatom w październiku 2013 roku i lornetkom w kwietniu 2014 r.

http://www.optyczne.pl/index.php?art=334
http://www.optyczne.pl/index.php?art=362

Następny Festiwal poświęcony nowościom z Photokiny planujemy na październik b.r. Już teraz zapraszamy!


Pozwolę sobie podzielić się własną opinią.
Wystarczył by jeden zlot, ale np. 6-7 dniowy, od niedzieli do soboty...
To moje argumenty :
I. Nie wystarczyło mi czasu oraz możliwości wypożyczenia i przetestowania wszystkich obiektywów które chciałem przetestować.
II. Nie było możliwości brania udziału we wszystkich wydarzeniach bo niektóre trwały jednocześnie... Np warsztaty z Jackiem Boneckim i w tym samym czasie spotkanie np. z Medikonem...Jedne i drugie ciekawe.
III. Więcej czasu wolnego na integrację oraz na zajęcia w podgrupach.
widziałbym większą równowagę między nauką, fotografowaniem i relaksem, w tym spotkaniami towarzyskimi.
Warsztaty zimowe, gdyby nie fakt że miałem blisko do Łochowa, to zdecydowanie mało uzasadniony ekonomicznie, dla kogoś kogo czeka długa podróż.

Jak powiedziałem to tylko moja opinia, fakt że wolałbym gdyby ten program był rozłożony na cztery dni. Mogło by to wyglądać tak :

Dzień pierwszy cały, dzień lajtowy, aklimatyzacja, spotkania towarzyskie, wymiana myśli.i tylko wypożyczenie sprzętu.
Dzieļ drugi, trzeci i czwarty warsztaty i zajęcia zorganizowane.
Dzień piaty robienie zdjęć, testowanie sprzętu c.d. i ogólnie spotkania towarzyskie integracja.
Dzień szósty zakończenie.
To tylko przykład.
Pozdrawiam

Wujek_Pstrykacz - Wto 22 Lip, 2014

Mikroregulacje mam, ale to za dużo, te 10mm.
veto - Wto 22 Lip, 2014

Jak dla mnie fakt mało trochę czasu .
Chciałbym -jak jest zakwaterowanie o 14.00 to ok 14 też już można wypożyczać sprzęt.
A zlot powinien kończyć się niedziela 12.00 omówieniem fot i obiadem.
A np wybór warsztaty druk i J.B. to nie jest najlepsze rozwiązanie ,trochę szkoda :-(
Ja zrezygnowałem z Olympusa,Fuji ,Nikona ponieważ przestawienie(menu ,funkcje, bla bla bla...)trochę trwa i na jednego Canona zabrakło mi czasu.
Brakowało mi warsztatów z nocnej fotografii.
Wypożyczenia i omówienia video kamer aparatów z osprzętem tu było ja dla mnie mało.

Proza wokół Zamku

[ Dodano: Wto 22 Lip, 2014 14:18 ]
cd prozy

Arek - Wto 22 Lip, 2014

Bierzcie pod uwagę, że wydłużenie Zlotu o dzień zwiększa jego cenę o 200 zł i zrobi się prawie 800 zł.
Rippingtons - Wto 22 Lip, 2014
Temat postu: Baranów Sandomierski 2014
Ok biorę... To tylko moja propozycja, do rozważenia za i przeciw...

A tak a propos co oznacza komunikat że "Przekroczyłeś dozwolony limit uploadu ( 100MB) "

Można to jakoś zresetować, nic już nie mogę dodać. Pozdrawiam.

Wujek_Pstrykacz - Wto 22 Lip, 2014

Dodawaj poprzez Flickra, ja dodaję ostatnio poprzez Picasę. :smile:
Arek - Wto 22 Lip, 2014

Rippingtons, już zwiększony limit. Powinno się dodawać.
Wujek_Pstrykacz - Wto 22 Lip, 2014

Arku, super, bo foty kolegi są dobre, niech wstawia :smile:
Rippingtons - Wto 22 Lip, 2014
Temat postu: Baranów Sandomierski 2014
Dzięki za zwiększenie limitu. I dzięki Wujku za dobre słowo :-)
Wujek_Pstrykacz - Wto 22 Lip, 2014

http://www.youtube.com/watch?v=5c4V8xWaaEI


Ja jedynie mogę wstawić na razie początek drogi na zlot. Później będzie tylko ciekawiej.

Arek - Wto 22 Lip, 2014

No ładnie Ci wyjechał. Czekamy na ciąg dalszy :) Jak u Hitchcocka...
veto - Wto 22 Lip, 2014

Mi się podobała taka forma ,ale może spróbować rozszerzyć dzień 1 i ostatni.
Ja nie muszę gnać do domu ,ponieważ żona jest w ostatnim tyg ciąży.
Jechałem i tak do Tarnobrzega nad jezioro(kąpiel w czystym jeziorku) następnie do Lądka Zdrój (kolega tam zaparkował)a później Wrocław czyli o23.00 byłem w domu

Wujek_Pstrykacz - Wto 22 Lip, 2014

Takie klasyczne na naszych drogach zajechanie drogi przez TIRa, takie polskie, folklor krajowy. :razz:

https://www.youtube.com/watch?v=RL94Ln-tbRU

Rippingtons - Wto 22 Lip, 2014
Temat postu: Baranów Sandomierski 2014
zlot

[ Dodano: Wto 22 Lip, 2014 21:19 ]
II z serii

Grafkapafka - Wto 22 Lip, 2014

95. Dama w kapeluszu :)

Wujek_Pstrykacz - Wto 22 Lip, 2014

He, he, mieszają sie te numery, ale już poprawiłem.
Grafkapafka - Wto 22 Lip, 2014

Bo wyżej nie po kolei było i nie zauważyłam, ot kobieta :mrgreen:
T.B. - Wto 22 Lip, 2014

Wujek_Pstrykacz napisał/a:
Takie klasyczne na naszych drogach zajechanie drogi przez TIRa, takie polskie, folklor krajowy. :razz:

Ty tak to jeszcze przeżywasz? To chyba rzadko wyruszasz na drogi :smile:
Na naszych drogach, ale niekoniecznie polskie - także, a może nawet bardziej litewskie, ruskie i inne azjatyckie. Tempomaty mają ustawione równo, ale jeden ma nowszy bieżnik i jedzie 0,5 km/h prędzej - no to przecież nie będzie hamował :grin:

masza - Wto 22 Lip, 2014

Dziękuję wszystkim kochanym Współzlotowiczom (Współimprezowiczom) za cudny czas! :) Wrzucam cosik.
96.

97.

98.

99.

100.

101.

102.

103.

104.

105.

106.

107.

108.

Wujek_Pstrykacz - Sro 23 Lip, 2014

Zanim wstawię jakieś fotki ze Zlotu to wstawię jeszcze ostatni filmik, tym razem z powrotu.

https://www.youtube.com/watch?v=30zd34-tZ4A

na szczęście tym razem także nic się nie stało. Śmiejcie się w shoucie :razz:

Arek - Sro 23 Lip, 2014

Uj... Ten to ostro wyjechał. Gdybyś nie odbił, to miałbyś kolejny Zlot ze stłuczką...
bhpchmiel - Sro 23 Lip, 2014

Niestety, ale takie zachowanie tirowców jest standardem na A2:(( Już miałem tak kilka razy, żałowałem, że nie posiadam CB :evil: :twisted:
Wujek_Pstrykacz - Sro 23 Lip, 2014

109.


110.


a po rozmowach przy dziku nadszedł czas na piwko

111.

Grafkapafka - Czw 24 Lip, 2014

112.

113.

114.

115.

116.

bogdanek - Czw 24 Lip, 2014

Żarty , żartami , ale stwierdziliśmy z Wujkiem... , że palant musiał trzymać panienkę za kolano , bo to para jechała , oczywiście młoda.
Nie ma to tamto , Wujek to rasowy kierowca , dobrze się z nim jechało , jeszcze raz dzięki za podwózkę.:-)

Arek - Pią 25 Lip, 2014

bogdanek napisał/a:
że palant musiał trzymać panienkę za kolano


aaa to wszystko tłumaczy :)

Wujek_Pstrykacz - Nie 27 Lip, 2014

Tylko na tyle stać zlotowiczów, nikt nic więcej nie wstawi, biednie to wygląda. :neutral:
Arek - Nie 27 Lip, 2014

Faktycznie. Zlot największy, a wątek najmniejszy.

Z pierwszych Walewic, gdzie uczestników było 40 jest ponad 20 stron dyskusji i zdjęć... Wrzucajcie :)

Wujek_Pstrykacz - Nie 27 Lip, 2014

Większość to czytelnicy głównej chyba, a forumowiczów mało.
Arek - Nie 27 Lip, 2014

No ale konto na głównej i na forum to samo. Tylko jedno kliknięcie dzieli od przejścia...

Swoją drogą sporo starej gwardii się wykruszyło. Goltar i komor na kilku zlotach z rzędu już nie byli. Monastor, MC, mavierk też umilkli. No i maźka tym razem zabrakło, a on zawsze sporo fotek wrzucał i dyskusję podtrzymywał.

Wujek_Pstrykacz - Nie 27 Lip, 2014

Tak, brakuje już tych starych twarzyczek :razz:
hijax_pl - Pon 28 Lip, 2014

Dużo osób konto zakłada by pisać komentarze pod newsami/artykułami na głównej. Bo jakoś tak się zrobiło, że traktują te komentarze jako forum właśnie - już kilka takich komentarzy trafiłem sugerujących, że ich autor był przekonany, iż dyskutuje na forum...
jary23 - Pon 28 Lip, 2014
Temat postu: zlot
to może jeszcze wschody

[ Dodano: Pon 28 Lip, 2014 17:51 ]
kilka ujęć pałacu

veto - Pon 28 Lip, 2014

Ja mam jedno pytanko ;dlaczego Canon był tak zaopatrzony a Nikon tak tylko żeby było ?

:-)

bogdanek - Pon 28 Lip, 2014

@veto ,- nie słyszałeś jak to gościu z Nikona na prezentacji stwierdził , że Nikon robi najwyższej klasy sprzęt optyczny , a Canon sprzęt biurowy.:-)
Myślałem , że padnę ze śmiechu, zresztą nie tylko ja , cała sala się tarzała po podłodze, oczywiście nie dosłownie , ale to chyba obrazuje jak bardzo się kochają .
A na poważnie , to myślę , że Canon jest bogatszy w środki na reklamę , ot i tyle .

fatman - Sro 30 Lip, 2014

125.

Św. Szymon Optyczny :mrgreen:

hijax_pl - Czw 31 Lip, 2014

fatman, super, czemu tego nie dałeś na końkurs? :D
Arek - Czw 31 Lip, 2014

veto napisał/a:
Ja mam jedno pytanko ;dlaczego Canon był tak zaopatrzony a Nikon tak tylko żeby było ?


Nikon był reprezentowany tylko przez dział Sport Optics.
Arek

jaol - Czw 31 Lip, 2014

126.

T.B. - Czw 31 Lip, 2014

Czy to jest może Sport Optics? :mrgreen:
Arek - Pią 01 Sie, 2014

Hehe... Dokładnie :)
Monastor - Sob 02 Sie, 2014

Arek napisał/a:
No ale konto na głównej i na forum to samo. Tylko jedno kliknięcie dzieli od przejścia...

Swoją drogą sporo starej gwardii się wykruszyło. Goltar i komor na kilku zlotach z rzędu już nie byli. Monastor, MC, mavierk też umilkli. No i maźka tym razem zabrakło, a on zawsze sporo fotek wrzucał i dyskusję podtrzymywał.


Taki duży portal, myślałem że sobie poradzicie beze mnie. No ale jak trzeba to za rok pojadę ;)

Wujek_Pstrykacz - Sob 02 Sie, 2014

Liczyłem, że będziesz w tym roku :razz:
Monastor - Nie 03 Sie, 2014

Wujek_Pstrykacz napisał/a:
Liczyłem, że będziesz w tym roku :razz:

Za ciekawie się działo w robocie, żeby myśleć o zlocie ;)

fatman - Nie 03 Sie, 2014

hijax_pl napisał/a:
fatman, super, czemu tego nie dałeś na końkurs? :D


Dzięki. Nie dałem bo nie sądziłem, że sie spodoba :mrgreen:
Położyłem się na podlodze aby zfotografowac ten żyrandol i wtedy nieoczekiwanie pojawił sie Szymon. Dokładnie w momencie kiedy naciskałem spust. Nawet nie zdążyłem zareagować :mrgreen:

Arek - Nie 03 Sie, 2014

I wyszło świetnie :)
Wujek_Pstrykacz - Nie 03 Sie, 2014

A to musisz mieć ciekawą robotę, Monastor, ja z reguły cieszę się jak mam wolne i mogę pobalangować z towarzystwem
bogdanek - Pon 04 Sie, 2014

No, ja też twierdzę , że lepiej było na zlocie niż w robocie :smile:
Monastor - Pon 04 Sie, 2014

Wujek_Pstrykacz napisał/a:
A to musisz mieć ciekawą robotę, Monastor, ja z reguły cieszę się jak mam wolne i mogę pobalangować z towarzystwem

To prawda, na nudę nie można narzekać, a towarzystwo też jest zacne, ale z Wami też na pewno jeszcze pobaluję ;)

jaol - Pią 08 Sie, 2014

No, Panowie (i Panie), gdzie te zdjęcia ze zlotu?! :)

127.


bogdanek - Pią 08 Sie, 2014

@jaol,-cudne to zdjęcie, jak i uroda modelki :lol:
jaol - Pią 15 Sie, 2014

128.


T.B. - Pią 15 Sie, 2014

Czy można się już zapisywać na następny zlot? :smile:
Arek - Sob 16 Sie, 2014

Dopieszczamy szczegóły. Jak będzie podpisana umowa i przesłana zaliczka, podamy na głównej termin i miejsce. Wtedy warto zarezerwować sobie urlop. Formalne zapisy ogłosimy pewnie w maju.
Wujek_Pstrykacz - Nie 17 Sie, 2014

Zlot był przecież bardzo udany, ale te sześć stron postów w tym temacie świadczą tak jakby coś innego :evil:
bogdanek - Pią 29 Sie, 2014

Wujek , poprostu strasznie brakuje czasu na pisanie :sad:
MC - Pią 29 Sie, 2014

Wujek_Pstrykacz napisał/a:
Tak, brakuje już tych starych twarzyczek :razz:


:mrgreen:

jaol - Pon 01 Wrz, 2014

129.

ab_foto - Sro 10 Wrz, 2014

Jako, że przez przypadek znalazłem się w centrum zlotu :razz: (powiedzmy jako nieświadomy turysta) wpadłem tutaj obadać jak się bawiliście - bo zabawek z tego co widziałem nie brakowało (zazdrość). Miejsce też bardzo fajne. Dużo przestrzeni i możliwości - no i niedaleko do innych ciekawych miejsc z tego co widzę.

O ile "oficjalna relacja" przyjemna to pozostałe zdjęcia no cóż ... sparafrazuje może słowa jednego uczestnika jakie usłyszałem w moim kierunku: "Z takimi zdjęciami to na nikim wrażenia nie zrobicie" ;)


pozdrawiam

Arek - Sro 10 Wrz, 2014

ab_foto, szczerze mówiąc nie wiem czego oczekiwałeś. To zlot amatorów, a nie zawodowców, z których każdy ma World Press Photo na koncie. Co więcej, zlot amatorów, którzy testują sprzęt, sprawdzają go pod kątem swoich potrzeb, dobrze się bawią itp. Nikt z nich nie nastawiał się na zdjęcia życia. Co więcej, jak miał jakieś udane ujęcie wystawił je do konkursu. Tutejsza galeria to takie "rodzinne" luźne pstryki.

A zazdrość odnośnie zabawek łatwo wyeliminować przyjeżdżając na nasz Festiwal:
http://www.optyczne.pl/index.php?news=7389

Też będzie się czym pobawić.

masza - Sro 10 Wrz, 2014

ab_foto napisał/a:
O ile "oficjalna relacja" przyjemna to pozostałe zdjęcia no cóż ... sparafrazuje może słowa jednego uczestnika jakie usłyszałem w moim kierunku: "Z takimi zdjęciami to na nikim wrażenia nie zrobicie"

Czekamy na Twoje fotoperły ze zlotu, turysto! Gawiedź dozna uniesienia, dobrze będzie. :)

ab_foto - Sro 10 Wrz, 2014

Arek napisał/a:
ab_foto, szczerze mówiąc nie wiem czego oczekiwałeś. To zlot amatorów, a nie zawodowców, z których każdy ma World Press Photo na koncie. Co więcej, zlot amatorów, którzy testują sprzęt, sprawdzają go pod kątem swoich potrzeb, dobrze się bawią itp. Nikt z nich nie nastawiał się na zdjęcia życia. Co więcej, jak miał jakieś udane ujęcie wystawił je do konkursu. Tutejsza galeria to takie "rodzinne" luźne pstryki.

A zazdrość odnośnie zabawek łatwo wyeliminować przyjeżdżając na nasz Festiwal:
http://www.optyczne.pl/index.php?news=7389

Też będzie się czym pobawić.


Po "tekście powitalnym" spodziewałem się naprawdę sporo! Nie wątpię, że uczestnicy zlotu dobrze się bawili. Ja poszedłem swoją ścieżką co by nie ośmieszać się swoją maszynką do zdjęć ;)

A co do festiwalu to dziękuję za zaproszenie. Może kiedyś zawitam.


masza napisał/a:

Czekamy na Twoje fotoperły ze zlotu, turysto! Gawiedź dozna uniesienia, dobrze będzie. :)

Nie byłem uczestnikiem zlotu więc moje obrazki pozostaną jedynie tam gdzie je opublikowałem. Jedyne uniesienia jakie pozostaną to te z zabawy poważnym sprzętem w Baranowie.

Arek - Czw 11 Wrz, 2014

ab_foto napisał/a:
Po "tekście powitalnym" spodziewałem się naprawdę sporo!


O czym piszesz?

bogdanek - Nie 05 Paź, 2014

ab_foto,- rzeczywiście , przyjechałem na zlot przede wszystkim po to , by przetestować sprzęt, który ,, chodzi" mi po głowie od pewnego czasu .
Zrobiłem kilkaset zdjęć , ale testowych , a te które mógłbym dać na konkurs, są na moim dysku .
Patrząc na nie , przypomina mi się przyjazd , zakwaterowanie i tak dalej , po prostu odpocząłem przez te prawie trzy -cztery dni i te zdjęcia mi o tym przypominają.
Zapewniam Cię , że jeżeli będę mógł jechać na następny zlot, to odległość nie będzie miała znaczenia.
Kogo obchodzą lepsze czy gorsze zdjęcia , wygrało zdjęcie ze średnioformatowca ( chyba ) robione przez zawodowca , i słusznie moim zdaniem .
Było super , a zdjęcia to taki dodatek do życia jak ktoś nie ma talentu do ich robienia , tak , że luz .Pozdrawiam :-)

jaol - Pon 27 Paź, 2014

Takie zdjęcie zrobiłem. :mrgreen: :)


Chyba to jednak nie Baranów... :evil:

Arek - Pon 27 Paź, 2014

Tego Pana znamy :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group