forum.optyczne.pl

Propozycje - Edycja komentarzy

lcf - Czw 15 Sty, 2015
Temat postu: Edycja komentarzy
Przydała by się edycja komentarzy w newsach, chociaż przez kilka minut od wrzucenia - ot chociażby po to, żeby durne literówki móc poprawić. Całkiem sensowym rozwiązaniem, które to umożliwia, jest Disqus.
komor - Pią 16 Sty, 2015

Używam Disqusa w pewnym projekcie WWW i sprawdza się w małej skali na pewno. Nie wiem jak w przypadku tak dużej kobyłki jak Optyczne. Z punktu widzenia moderacji jest fajny, bo umożliwia wygodną moderację komentarzy z poziomu panelu administracyjnego (ale za to nie z poziomu wyświetlania komentarzy pod artykułem). Disqus umożliwia też sprzęgnięcie z istniejącą już bazą użytkowników portalu, co istotne w przypadku Optycznych.
lcf - Pią 16 Sty, 2015

komor Disqusa na całkiem sporych site'ach widziałem (m.in. antyweb.pl, bloomberg.com, imaging-resource.com), więc nie sądzę żeby optyczne.pl mu jakiś problem sprawiły :) .
mav - Czw 29 Sty, 2015

Zawsze to jednak bycie zależnym od kogoś/czegoś.
lcf - Pią 30 Sty, 2015

mav Zawsze jesteś od czegoś zależnym. Jak np. potrzebujesz bazy danych, to piszesz własną od zera, czy raczej używasz sprawdzonego rozwiązania, które spełnia Twoje potrzeby? Czasami oczywiście własna implementacja jest uzasadniona, ale powinna to być dobrze przemyślana decyzja poprzedzona analizą istniejących rozwiązań.
Arnold232 - Sob 12 Maj, 2018

Nic nie poradzimy, administracja z jakiegoś powodu dała takie a nie inne ustawienia, nie ma się co denerwować lcf :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group