forum.optyczne.pl

Teleskopy, lunety i celowniki optyczne - jakie gogle noktowizyjne wybrać

kaskader - Sob 30 Maj, 2015
Temat postu: jakie gogle noktowizyjne wybrać
Jestem zainteresowany zakupem dobrych gogli noktowizyjnych. Teściu kończy 50 lat a ma zamiłowanie do polowania. Wspominał, że coś takiego byłoby dla niego najlepszym prezentem więc chcielibyśmy się złożyć z wszystkimi zaproszonymi na uroczystość urodzin. Czy ktoś mógłby doradzić jakiś dobry sprzęt? Z góry dzięki za pomoc osobom mającym pojęcie w temacie.
piotrmm - Sob 30 Maj, 2015

Po pierwsze jeśli chcesz kupić jakiś profesjonalny sprzęt to trzeba zainwestować dobrych kilka-kilkanaście tysięcy a nie szukać jakiś tanich zamienników bo to tylko stracona kasa.
Poczytaj sobie blog.spy-optic.pl na temat i wtedy będziesz miał szersze pole widzenie jeśli chodzi o sprzęt noktowizyjny
Masz jeszcze drugie wyjście,kupić coś taniego za około 1-2 tyś pln jednakże to sprzęt początkowych generacji i wg mnie szkoda pieniędzy.
No ale jeśli chce się coś koniecznie kupić to zawsze jest wyjście :wink:

marcinx - Nie 31 Maj, 2015

to masz bardzo wymagającego teścia, mam szczęście że na takiego nie trafiłem :razz: :mrgreen: może najlepiej sam dopytaj go co i jak, żeby nie było wtopy..
kaskader - Wto 02 Cze, 2015

piotrmm napisał/a:
Po pierwsze jeśli chcesz kupić jakiś profesjonalny sprzęt to trzeba zainwestować dobrych kilka-kilkanaście tysięcy a nie szukać jakiś tanich zamienników bo to tylko stracona kasa.
Poczytaj sobie blog.spy-optic.pl na temat i wtedy będziesz miał szersze pole widzenie jeśli chodzi o sprzęt noktowizyjny
Masz jeszcze drugie wyjście,kupić coś taniego za około 1-2 tyś pln jednakże to sprzęt początkowych generacji i wg mnie szkoda pieniędzy.
No ale jeśli chce się coś koniecznie kupić to zawsze jest wyjście :wink:


Dzięki za info. Sprawdziłem bloga i teraz trochę lepiej widzę, z czym to się je. Szkoda, że w sieci jest tak mało informacji. Musze się chyba z nimi skontaktować i dopytać dokładniej co i jak. A jeśli chodzi o cenę to na urodziny zostało zaproszonych około 50 osób więc w przeliczeniu na osobę koszt wcale nie taki wysoki jak się wydaje.

[ Dodano: Sro 03 Cze, 2015 06:39 ]
Marcinx po prostu jak już wydaje się większe środki to chcę się dostać coś lepszego. Tym bardziej, że teściu jest bardzo w porządku i też nam pomagał na starcie.

Escalon - Pon 10 Sie, 2015

Dobre nokto to koszt na głowę przy założeniu tych 50 osób wynosi 300 pln. PVS-7/PVS-14. Poniżej tej kategorii reszta nokto to drogie zabawki. Jest odczuwalna przepaść między sprzętem i generacjami. Odpuść też sobie wszystkie digi nokto. Szukaj powyżej omni 4. Generacja min 2+. Wtedy coś widać. To brutalne ale tak jest.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group