forum.optyczne.pl

Pomagamy w wyborze cyfrowego aparatu kompaktowego - Małpa z szybkim AF do torebki

marcinek - Wto 29 Kwi, 2008
Temat postu: Małpa z szybkim AF do torebki
Ku mojej radości żonka chce się wziąc za focenie, ale z założenia amatorskie, więc brak zielonego przycisku z napisam "Auto Wszystko" zdyskwalifikował (także ku mojej radości) moje D300 .
No niestety nie udało się - namawiałem moją połowicę na małą lustrzankę D40-D60, może olek 420 ale się do torebki nie mieszczą :-(
Zatem wytyczne są takie, kompakt, raczej w formacie kompaktu a nie SLR-like, szybki AF - miała w rękach Canona G9 i marudziła, że nie robi zdjęcia kiedy się naciska spust tylko trochę później. I żeby się szybko włączał.
A ode mnie raczej bez przesady z Mpixami, choć w tym segmencie małp MPixów może ozanaczać archaiczny sprzęt.

mavierk - Wto 29 Kwi, 2008

Pomyśl sobie, przecież jak ktoś ma do czynienia z szybkością lustra, czy kiedykolwiek powie, że jakaś małpka jest szybka? Nie eee :D dlatego polecam zastanowić się nad tandemem

e-420(naleśnik) + większa torebka :D

mare36 - Wto 29 Kwi, 2008

powiedziałem sobie że juz nikomu nie polece a przede wszystkim sobie zadnego panasa ale moze fx500? ;) zawsze moze sobie paluszkiem podotykac nie tylko spust migawki ale takze ekranik tylko nie zabardzo bo beda dziurki ;) )))

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group