forum.optyczne.pl

Propozycje - Zakładki z nazwą producentów

zoom2 - Sro 27 Lip, 2016
Temat postu: Zakładki z nazwą producentów
Mam pytanie do szanownej dyrekcji czy byłoby możliwe podzielenie działów sprzetowych na zakładki z nazwą producentów?
Nadało by to spory ład organizacyjny a w przyszłości gdy dyskusje się rozwiną ułatwi utrzymywanie porządku.

Arek - Sro 27 Lip, 2016

Chyba to nie jest dobry pomysł... Co mam zarobić jak ktoś napisze wątek pt. "Canon czy Nikon?", a ludzie go w nim przekonają do Pentaksa czy Sony?
komor - Sro 27 Lip, 2016

zoom2, ludzie nie będą się do tych działów stosować, a najlepszym dowodem jest fakt, że swoją propozycję napisałeś w dziale Wolne Tematy zamiast w Sprawy dotyczące strony > Propozycje. :)
Wojmistrz - Sro 27 Lip, 2016

Ale przecież tam, gdzie to faktycznie ma sens, już zostało to zrobione, np "co zamiast kita do..."
komor - Sro 27 Lip, 2016

…a i tak sporo tematów pisanych przez nowych użytkowników trzeba tam przenosić ręcznie.
molik - Sob 10 Paź, 2020

to nie ma sensu raczej to by utrudniło działąnie całego forum
towner - Pon 12 Paź, 2020

Arek napisał/a:
Chyba to nie jest dobry pomysł... Co mam zarobić jak ktoś napisze wątek pt. "Canon czy Nikon?", a ludzie go w nim przekonają do Pentaksa czy Sony?


tagi zamiast działów, wtedy dodajesz #nikon i #canon
z tym, że trzeba tu prosić o użytkowników o odpowiedzialnym tychże tagów użytkowaniu,
można użyć szukajki, to prawda, ale to na pewno zwiekszy zainteresowanie wieloma wątkami
jak to będzie podane na tacy :cool:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group