forum.optyczne.pl

Serwis sprzętu i usterki - Panasonic Lumix DMC-TZ57 problem z nagranymi filmami

lukcio30 - Sob 28 Sty, 2017
Temat postu: Panasonic Lumix DMC-TZ57 problem z nagranymi filmami
Posiadam aparat jak w temacie.Sam aparat jest nowy.Dziś (28.01.2017) postanowiłem przetestować aparat pod kątem nagrywania filmów.Niestety po nagraniu filmu w Full HD w mp4 podczas odtwarzania na komputerze słychać taki jakby szum(nie wiem jak to nazwać).
Nie wiem czy jet to problem ale wolałem napisać
Podaję link do pliku z nagraniem aby łatwiej przedstawić problem:
http://hostuje.net/file.p...8017219046638e2
Po kliknięciu w link wyświetli się strona na której można odtworzyć nagranie z aparatu.
Czy tak maja być nagrywane filmy w tym aparacie,może to jakiś problem z ustawieniami aparatu odnośnie nagrywania video oraz co mogę zrobić z problemem?
Proszę o bardzo dokładną i możliwie szybką odpowiedź Dziękuję

[ Dodano: Wto 31 Sty, 2017 16:55 ]
Odnośnie problemu opisanego w #1 poście tam gdzie zakupiłem aparat oddałem do serwisu(również w sklepie potwierdzili,że jest szum na nagraniach,do zgłoszenia do serwisu dołączone zostało nagranie z szumem który jest na nagraniu podczas jego odtwarzania)

[ Dodano: Wto 21 Lut, 2017 10:18 ]
Nie mogę edytować #1 więc do niego dopiszę.
30.01.2017 zareklamowałem aparat w sklepie gdzie kupiłem z powodu problemu w #1 poście.Dnia 19.02.207 odebrałem aparat który był wysłany do serwisu,a w opisie naprawy pisze: Sprzęt sprawdzono z innym egzemplarzem tego modelu-nie stwierdzono różnic w działaniu sprzętu(nie wiem czy sprawdzenie aparatu można uznać za naprawę). Niestety nadal występuje problem przedstawiony w #1 poście.
Czy po nagraniu wideo posiadanym aparatem powinien występować wyraźnie słyszalny szum przy odtwarzaniu wideo w aparacie jak i na komputerze,czy jest to normalne jeśli aparat posiada mikrofon mono oraz co można zrobić by takim problemem?

Proszę o odpowiedzi


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group