forum.optyczne.pl

Edycja zdjęć cyfrowych i oprogramowanie - Jaki program do "Color Grading"?

Matpol7 - Pon 20 Lut, 2017
Temat postu: Jaki program do "Color Grading"?
Witam. Potrzebuję darmowego programu do "Color Gradingu". Tutaj podaje linka do filmiku , w którym występuje program, który by mnie zadowalał - niestety płatny. Zna ktoś inny, darmowy i na Windowsa program do color gradingu? Z góry dzięki :grin:
Wojmistrz - Pon 20 Lut, 2017

Ale ty z LUT chcesz korzystać? Co kombinujesz? Doinstalowałeś cinestyle do tego 60D?
Prawie każdym programem możesz zmieniać parametry więc nie wiem w czym masz problem. Sprawdzałeś tego DaVinci?

Tutejszyn - Pon 20 Lut, 2017

Niestety raczej trzeba coś zapłacić, jednak nie każdy program musi kosztować krocie. Zobacz, co potrafi Video Pad Editor. Kosztuje $50, a jeśli kupujesz używając przeglądarki Chrome, to płacisz jeszcze mniej, bo $35.

...Nie wiem dlaczego z Chrome taniej, ale tak jest.

Matpol7 - Wto 21 Lut, 2017

Myślałem, że to muszą być specjalne programy do zmiany kolorów. Ale skoro każdym mogę no to spróbuję.

[ Dodano: Wto 21 Lut, 2017 13:10 ]
Cytat:
Ale ty z LUT chcesz korzystać?

Tak

Wojmistrz - Sro 22 Lut, 2017

LUT to tylko ustawienia, np w Movie Studio wystarczy opracować sobie "wykres" według cyferek z LUT i też idzie - szybko i za darmo.
MMM - Sob 27 Maj, 2017

Jeśli chcesz kolorować fotografie 3D LUTami to Machinery HDR Effects świetnie się nadaje i ma dobrze zrobione presety.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group