forum.optyczne.pl

Inne akcesoria fotograficzne - Zamiennik baterii a oryginał.

bardak - Nie 14 Maj, 2017
Temat postu: Zamiennik baterii a oryginał.
Panowie/Panie, miał ktoś do czynienia z tańszymi zamiennikami akumulatorów do aparatów?? Myślę nad kupnem nowej baterii do Swojego Samsunga a z tego co widzę to wszędzie dominują nieoryginalne baterie. A jak się trafi oryginał to kilkukrotna przebitka na cenie.
Tutejszyn - Nie 14 Maj, 2017

Kupiłem do Nikona akumulator firmy Newell. Mam go już kilka lat. Oba akumulatory (oryginał i zamiennik) nie kurzą się w szafie, tylko są normalnie eksploatowane. Nie widzę różnicy w działaniu, czy trwałości.
bardak - Nie 14 Maj, 2017

Z tego co widzę to są na Allegro Newelle pod mój aparat. Są też marki Formax i Fotoenergia. Czy z nimi miał ktoś do czynienia??
MM - Pon 15 Maj, 2017

Kupuj zamiennik. Jeszcze mi się nie zdarzyło, żeby zamiennik był lepszy lub tak samo trwały jak oryginał, ale różnice w cenie są powalające i opłaca się kupować zamienniki.
komor - Pon 15 Maj, 2017

Hehnel, Phottix – te miałem/mam i mogę polecić. Newell też dobre opinie słyszałem.
bardak - Pon 15 Maj, 2017

Się okazało, że zamiennik Newella jest dostępny w EuroRTVAGD więc nawet nie muszę się bawić w zamawianie przez internet tylko u siebie odbiorę. Dzięki za wypowiedzi.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group