forum.optyczne.pl

Filmowanie cyfrowe - Co mi polecicie z aparatów kompaktowych do nagrywania na yt?

gogi22 - Sro 28 Cze, 2017
Temat postu: Co mi polecicie z aparatów kompaktowych do nagrywania na yt?
Witam co byście mi polecili do 500zł używane myślę o SONY DSC-HX200V zdał by egzamin?
Głównie mi chodzi żeby nagrywał w full hd dzwięk i robił ładne fotki będe nagrywał w pomieszczeniu z oknem oświetlenie jak będzie potrzeba to kupie będę nagrywam głównie z bliska np: jak coś robię na stole rękami itp. Jestem laikiem i nie wiem co by było dobre nie chcę inwestować interesuję mnie coś tak do 500zł używane coś co byście mi polecili?

Wojmistrz - Sro 28 Cze, 2017

Jak ma zdać egzamin to pomyśl o czymś, co może mieć zewnętrzny mikrofon.
gogi22 - Sro 28 Cze, 2017

No ja właśnie nie wiem czy zda egzamin dlatego tylko taką propozycje dałem ponieważ on nagrywa w full HD a ciężko zn aleś coś co nagrywa w full hd do 500zł na dzwięku mi zbytnio nie zależy bo i tak będzie podkład muzyczny nie będę mówił na tych filmach.
Co byście mi proponowali za te pieniądze?

[ Dodano: Sro 28 Cze, 2017 23:16 ]
Mam okazie zamienić się na panasonic dmc-fz62 co o tym aparacie byście powiedzieli ładnie by nagrywał??

[ Dodano: Czw 06 Lip, 2017 14:24 ]
Kupiłem BenQ gh800 za 300zł nie wiem czy to dobry aparat ale nagrywa w full hd a głównie mi o to chodziło. Jak możecie to napiszcie coś o tym aparacie miał go ktoś? bo nigdzie nie ma go w sprzedaży są tylko gh 650,600 nie wiem czy nie przepłaciłem bo nigdzie nie mogłem porównać ceny bo go nie ma ale aparat jest jak nówka.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group