forum.optyczne.pl

Wspólne plenery fotograficzne - Gniew 2017 - X Jubileuszowy Zlot Czytelników Optyczne

Absengard - Czw 27 Lip, 2017
Temat postu: Gniew 2017 - X Jubileuszowy Zlot Czytelników Optyczne
Czekamy na bieżąco na zdjęcia ze zlotu :)
fatman - Sob 29 Lip, 2017

Większość jak widzę te same twarze więc można wstawić zdjęcia z przed roku albo dwóch. Nikt nie pozna : :razz: :razz: :razz:
Wojmistrz - Sob 29 Lip, 2017

Kurcze, a nie mogły by te zloty być w sierpniu :) W UK dopiero wczoraj było zakończenie roku szkolnego, a też bym sobie przyjechał :P
komor - Nie 30 Lip, 2017

No mnie też by sierpień bardziej pasował, bo w lipcu cały miesiąc od jakiegoś czasu mam robotę, którą trudno rzucić, a nie zawsze udaje mi się znaleźć i czas, i zastępstwo na te parę dni. Ale tradycja to tradycja, lipiec i koniec. ;)
maziek - Nie 30 Lip, 2017

Zlotu-zlotu i pozlotu. I ja tam, byłem, miód i wino piłem, po brodzie mi kapało, choć w gębie nic nie zostało. Dzięki wszystkim :) .
ophiuchus - Nie 30 Lip, 2017

Uszanowanko! Dzięki za wspaniałą imprezę! Z roku na rok jest coraz lepiej, gdyż nawet dżakuzi miałem w pokoju :cool: Poza tym było bardzo miło spotkać gęby niewidziane od wielu lat, zapoznać nowych uczestników, i wchłonąć w tym zacnym towarzystwie trochę procentów :]
komor - Nie 30 Lip, 2017

ophiuchus napisał/a:
trochę procentów

Ekspozycję podajemy w jednostkach EV, a nie w jakichś procentach. :mrgreen:

maziek - Nie 30 Lip, 2017

Myśmy się z ophiuchusem spotkali jadąc w tamtą stronę na autostradzie A1 w kibelku przydrożnym ;) . Uprzedzając pytania - było to spotkanie przypadkowe :) . Taki traf, jeden na milion, z 400 km od naszych domów.
Wujek_Pstrykacz - Nie 30 Lip, 2017

Ja też już w domku. 5,5h męczarni z kierowcami na drodze, non stop zajeżdżającymi drogę.
T.B. - Nie 30 Lip, 2017

Dajesz sobie zajeżdżać drogę, Wujek? :zalamany:
Wujek_Pstrykacz - Nie 30 Lip, 2017

Mam MG 42 na masce, ale na naboje brakło :razz:
ophiuchus - Nie 30 Lip, 2017

W drodze powrotnej maziek mię jeno wyprzedził niczym duch :D A miejscówka pierwszorzędna!
Przy okazji wyrażam zgodę na publikację mojej gęby :D (to w kontekście pojawiających się tu i ówdzie wątków tego dotyczących).

jaol - Nie 30 Lip, 2017

05.

ophiuchus - Pon 31 Lip, 2017

Wykopki po sąsiedzku (w kościele).
T.B. - Pon 31 Lip, 2017

Bardzo mi się podoba klimat zdjęć 1, 2 i 6. Ale to tak na marginesie, bo tutaj tylko o reportaż chodzi :smile:
Wujek_Pstrykacz - Czw 03 Sie, 2017

Pare fotek w w Gniewie poczynionych.
Arek - Wto 08 Sie, 2017

Relacja filmowa:

http://www.optyczne.pl/11...ptyczne.pl.html

sz.starczewski - Wto 08 Sie, 2017

Widzę, że trochę słabo w kwestii dzielenia się zdjęciami ze zlotu w tym roku. Ja co prawda nic szczególnie ciekawego nie ustrzeliłem, ale parę moich pstryków wrzucam:
Arek - Wto 08 Sie, 2017

21, ho ho ho - super.
witkot - Wto 08 Sie, 2017

Szymon- świetne zdjęcia.
Za Arkiem- na 21 jest mega klimat :wink:

komor - Sro 09 Sie, 2017

Owszem, ale 10. wydaje mi się mega-kreatywne i bardzo misię. :)
T.B. - Sro 09 Sie, 2017

Tak, czy siak - ja głównie patrzę jak na reportaż z imprezy, widzianej różnymi oczami i szkoda, że tym razem cóś mało chętnych do podzielenia się. Zwłaszcza jakimiś pikantnymi szczegółami :???:
sz.starczewski - Sro 09 Sie, 2017

Dzięki za miłe słowa :grin: 21 było oryginalnie robione w serii zdjęć pod ewentualną obróbkę HDR i miało ekspozycję ustawioną akurat na chmury. Reszta właściwie tonęła w ciemnościach. Ale okazało się, że z tych cieni (oczywiście w RAWie) da się jeszcze sporo wyciągnąć, a po zastosowaniu dodatkowego lokalnego kontrastu na chmurach wyszło z jednego zdjęcia więcej niż się spodziewałem. Szkoda tylko, że na Zlocie tego nie ogarnąłem, bo bym na konkurs mógł zgłosić :wink:
remute - Pią 11 Sie, 2017

Trzy ode mnie.

25:


26:


27:

T.B. - Pią 11 Sie, 2017

Osty dla mnie super :smile:
komor - Sob 12 Sie, 2017

remute, fajne, pomysłowe, szczególnie 26.
ophiuchus - Wto 15 Sie, 2017

Może uzupełnię wątek trochę inną treścią ;) Gdyby ktoś miał obiekcje co do obecności swojego oblicza, to proszę o info na priw.
T.B. - Wto 15 Sie, 2017

Na 28 Wujek się martwi, bo ma pustą szklankę :smile:
Wujek_Pstrykacz - Wto 15 Sie, 2017

Tylko trochę o szklankę. :razz:
edmun - Pią 18 Sie, 2017

Co się działo na 18? Skąd ten piasek/brokat?
A twarze, same znajome, niestety my w tym roku uznaliśmy, że chcemy mieć urlop. Taki urlop urlop. Bez biegania, gonienia, obowiązków itp. Może za rok :) Choć do Polski przyjeżdżamy za 3 tygodnie na dosłownie 5 dni :) (wolne na tydzień, ale 4 dni spędzimy w trasie żeby dojechać i wrócić).

edit: obejrzałem video - jakiś brokat :) nie było pytania

remute - Nie 20 Sie, 2017

T.B. & komor - dziękuję! :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group