forum.optyczne.pl

Sklepy i promocje - Pora zamówić sprzęt - w którym sklepie?

tomek__ - Sob 05 Maj, 2018
Temat postu: Pora zamówić sprzęt - w którym sklepie?
Po długich namysłach stwierdziłem, że nic lepszego już nie znajdę i postanowiłem zamówić Sony A7 + 28/2.0.

W którym sklepie polecacie? Ważne by sprzęt był fabrycznie zamknięty a nie jakiś z wystawy.

Wstępnie zorientowałem się, że najlepsza cena za ten zestaw jest w fotoplus.pl (w tym cashback 200zł za obiektyw).

Sunders - Sob 05 Maj, 2018

tomek__ napisał/a:
Wstępnie zorientowałem się, że najlepsza cena za ten zestaw jest w fotoplus.pl (w tym cashback 200zł za obiektyw).


I chcesz, żebyśmy polecili Ci droższy :???: :smile:

tomek__ - Nie 06 Maj, 2018

Chodzi mi o to, ze ten sklep jest „sprawdzony” i można śmiało tam brać. :wink:
Sunders - Nie 06 Maj, 2018

Ja z tym sklepem nie miałem żadnych problemów. Myślę, że możesz śmiało tam kupować.
Kerebron - Nie 06 Maj, 2018

tomek__ napisał/a:
Chodzi mi o to, ze ten sklep jest „sprawdzony” i można śmiało tam brać. :wink:

Jak najbardziej - to jeden z najbardziej profesjonalnych sklepów foto w Polsce. Choć generalnie nie są tani, ale zdarzają się niezłe promocje.

Jola_432 - Wto 15 Lut, 2022

Ja też myślę, że to jeden z lepszych sklepów, w którym warto zaopatrzyć się w sprzęt :wink:
tomek__ - Wto 15 Lut, 2022

Temat sprzed niemal 4 lat, ale mogę potwierdzić, że sklep był mega profesjonalny i gdy okazało się, że zamówiona sztuka ma wadę, następnego dnia przyjechał kurier z kolejną sztuką i odebrał wadliwą.
cabinregal - Wto 28 Cze, 2022

This is also one of the best locations to stock up on equipment, in my opinion.

waffle game

MariaM - Sro 29 Cze, 2022

A jakie macie spojrzenie na sklepy stacjonarne ? Gdzie kupię w dobrych cenach ? Co myślicie o sklepach typu euro, media markt czy mediaexpert ?
Jan55 - Czw 30 Cze, 2022

MariaM, W/g mnie markety należy omijać z daleka. Są sklepy internetowe, gdzie zakup jest pewniejszy i z reguły tańszy, dodatkowo z możliwością zwrotu towaru do 14 dni. Co do sklepów stacjonarnych, to jest ich kilka w różnych miastach (Katowice 2 ,Kraków 3, Warszawa itd). Zależy gdzie mieszkasz. Poszukaj w internecie dokładnie. Ja osobiście dokonuję zakupów w pewnych sklepach internetowych i jestem zadowolony, tak z ceny jak i z jakości zakupionego towaru. :smile:
Malgosia01C - Czw 14 Wrz, 2023

Fotoplus.pl może być jednym z dobrych wyborów, ale zawsze warto porównać ceny i opinie innych sklepów, takich jak Allegro, MediaMarkt czy Morele.net. Upewnij się również, że zamawiasz aparat w wersji fabrycznie zamkniętej, aby mieć pewność, że jest to nowy i oryginalny produkt.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group