forum.optyczne.pl

Filmowanie cyfrowe - W jaki sposób najlepiej przesyłać filmy przez internet?

Preskaler - Sro 15 Sie, 2018
Temat postu: W jaki sposób najlepiej przesyłać filmy przez internet?
Witam koleżanki i kolegów serdecznie po nieco dłuższej nieobecności!
Mam problem z przesyłaniem dużych plików (głównie z filmami) bo przez zwykłe "mejle" nie można przesłać więcej niż 20 do 50 MB i to zależy od poczty. Ja potrzebuję przesyłać pliki do ok. 1 GB. Czy istnieje jakiś sposób na to? Chmura? Bo przez "YT" próbowałem ale tam jest ograniczenie do 200 MB a poza tym masakruje filmy strasznie. Z pliku ok. 65 MB robi ok. 6,5 MB i jakość okropnie spada. Czy może płatne konta pozbawione są tej wady?

ryszardo - Sro 15 Sie, 2018

Ja używam dysku google - masz w zestawie z każdym kontem na gmailu (jeśli nie posiadasz, to założyć można w kilka minut tylko w tym celu). Bez płacenia masz 17 GB na cokolwiek.

Wrzucasz plik, ustawiasz odpowiednie uprawnienia i wysyłasz link komu trzeba.

Preskaler - Sro 15 Sie, 2018

Dzięki za szybką odpowiedź!
A z tych 17 GB to można kasować i od nowa, po wyczyszczeniu konta, znów przesyłać, czy można kilka kont mieć?

ryszardo - Sro 15 Sie, 2018

Można kasować i ładować od nowa, można mieć kilka kont (sam mam chyba 3), praktycznie wszystko można.
W sumie jak masz kanał na YT to konto google też już masz powiązane. To jest wszystko w jednym - youtube, gmail, dysk, i całe stado innych usług. Korzystasz, z czego chcesz.

Preskaler - Sro 15 Sie, 2018

Kanał mam ale tam masakruje jakość. Mam rozumieć, że na tym "dysku google" nie ma żadnych strat jakości?
ryszardo - Sro 15 Sie, 2018

Nie ma strat, można pobrać oryginalny plik. YT masakruje jakość, bo tam nie ma limitu danych i to co wrzucisz na kanał nie liczy się do tych 17 GB chyba.

Jak masz więcej plików, to możesz spakować do jednego zipa i wrzucić jako całość. Później wygodniej jest ściągnąć jeden plik i samemu rozpakować.

Preskaler - Sro 15 Sie, 2018

Jeszcze raz serdecznie DZIĘKUJĘ!
Będę próbował testować ten dysk.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group