forum.optyczne.pl

Lornetki - Lornetka Swarovski SLC 10*42WB

Robiobi - Wto 28 Sie, 2018
Temat postu: Lornetka Swarovski SLC 10*42WB
Witam
Robiłem porządki w domu i w starych pudłach sprzed 6 lat znalazłem taką oto lornetkę. Nie znam się na takim sprzęcie a chciałbym ją sprzedać. Napisane jest tylko że to model SLC 10*42 WB. Ma jakieś 6-8 lat. Wygląda bardzo dobrze żadnych rys, wszystko testowałem i działa. Ile może by warta i gdzie ją wystawić ? Z góry dziękuje za pomoc :mrgreen:

RoboBat - Wto 28 Sie, 2018

Witamy.
A tak na poważnie:
Jaja sobie robisz? Googla nie masz? Forum znalazłeś a nie wiesz gdzie wystawić lornetkę?

Wiking69 - Sro 29 Sie, 2018

Robiobi ty to masz szczęście :) . Tak przez przypadek znaleźć we własnym domu Swarovskiego SLC . To na pewno nie był sen ? . Jeżeli nie , wystaw lornetkę na ... Używana Optyka Myśliwska . Tam najszybciej się sprzeda . Moim zdaniem realna cena to 2500-3500 zł . Wszystko zależy od stanu i gwarancji .
ponidziak - Sro 29 Sie, 2018

Ja bym sobie ja zostawił. Przy twoim farcie na pewno w pudełku obok znajdziesz pokaźny plik z $ a w garażu zapomniane nieużywane porsche. Wstrzymaj się, przyda się :wink:
stryjek - Sro 29 Sie, 2018

To nic nie warta chińszczyzna. Wyslij mi, dam Ci całe, wypasione 200 zł, w jednym banknocie :mrgreen:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group