forum.optyczne.pl

Propozycje - Poziom merytoryczny komentarzy.

Zelber - Nie 25 Lis, 2018
Temat postu: Poziom merytoryczny komentarzy.
Witam ;)
Mam takie szybkie pytanie: gdzie jest granica poziomu merytorycznego komentarzy, poniżej której powinny być one zgłaszane i kasowane?
Konkretnie mam na myśli tutaj komentarze tworzone przez jedna konkretne osobę- JdG, którego większa część twórczości w komentarzach to zbiór kłamstw, półprawd i manipulacji z jednoczesnym ignorowaniem podstawowych pojęć z zakresu fizyki takich jak chociażby istnienie dyfrakcji.

Arek - Nie 25 Lis, 2018

Zelber, serio? Właśnie Ty zadajesz pytanie odnośnie poziomu merytorycznego komentarzy? Echchch... Nie pierwszy rzuci kamieniem... itd.
Zelber - Nie 25 Lis, 2018

Serio ;) Zresztą nie bardzo wiem, dlaczego wywołało to u ciebie takie wzburzenie, że to akurat ja. Pisałem o poziomie merytorycznym, a nie o poziomie języka ;)

To, co ten pan prezentuje w sekcji komentarzy to miks kłamstw, manipulacji i braku jakiegokolwiek pojęcia o... na dobrą sprawę czymkolwiek. Mamy tam bzdury z zakresu optyki, fizyki, czy też samej techniki fotograficznej. Wszystko podlane bezkrytycznym wychwalaniem pewnego producenta sprzętu foto.

EDIT: Zresztą chyba najlepszym podsumowaniem poziomu tego co się dzieje na forum/w dziale komentarzy jest to, ile zostało tutaj osób z jakimś dorobkiem fotograficznym. I jak bardzo poziom merytoryczny rozmów o sprzęcie odbiega od tego np z forum nikoniarzy.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group