forum.optyczne.pl

Propozycje - Autor ogł. na bazarku zamyka swoje ogłoszenie?

m-day - Sro 28 Lis, 2018
Temat postu: Autor ogł. na bazarku zamyka swoje ogłoszenie?
Dałoby radę zrobić coś takiego, żeby autor ogłoszenia o sprzedaży mógł jakoś zaznaczyć, że sprzedał i że już nieaktualne ogłoszenie jest?
Wkurza mnie pisanie z nadzieją pw do gości, którzy już swój szpej dawno puścili dalej, ale nie mogą tego upublicznić i moje pw trafia w dawno sprzedany stuff.
Może można dać możliwość edycji tematu autorom w dziale sprzedam? Wtedy będą mogli swoje ogłoszenia "pchać na górę" przez nowy post typu "update", a nie przez powtarzanie całego, nowego postu?
Będą też mogli zamknąć swój temat wpisem np. "sprzedane" czy "nieaktualne"
Ja, jako klient odetchnę wtedy.

leniwiec - Pią 30 Lis, 2018

Możliwość oznaczenia wątku jako "sprzedane" na pewno byłaby korzystna dla obu stron - i kupującej i sprzedającej. Czasem te oferty są aktualne jeszcze przez wiele miesięcy. Możliwość podbijania wątku jest jednak trochę bardziej ryzykowna - są fora na których wszyscy podbijają swoje oferty trzy razy dziennie, żeby być na górze - to też jest dość irytujące.
m-day - Pią 30 Lis, 2018

Można w regulaminie podać, że odświeża się nie częściej niż raz w tygodniu np. bo inaczej w łeb z plaskacza ;)
komor - Pon 21 Sty, 2019

Wątki o sprzedaży zamykamy z powodu zdarzających się dyskusji typu „czemu tak drogo?”. Zawsze można napisać do moderatora o zaktualizowanie ogłoszenia poprzez dopisanie, że nieaktualne. Można też wątek tymczasowo otworzyć, jeśli ogłoszeniodawca chce dokonać jakichś zmian (np. korekty ceny itp.).
m-day - Sob 02 Lut, 2019

Wiesz, celowo trochę zwlekałem z odpowiedzią, popatrz też na czas swojej reakcji ;)
Jeśli tak samo reagujecie na prośby o aktualizację/otwarcie (może się mylę), to wiesz..
Wątek można zamknąć dla wszystkich oprócz autora, nawet można autorowi dać prawo do kasacji całego wątku w tym dziale jeśli stracił aktualność, wtedy nikt o czymkolwiek dyskutować nie będzie.
Kwestia tylko żeby autor nie odświeżał wątku bez umiaru jak napisał leniwiec.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group