forum.optyczne.pl

Lampy b造skowe i o鈍ietlenie - Zewn皻rzna lampa b造skowa

Wies豉w62 - Pon 11 Lut, 2019 11:28
Temat postu: Zewn皻rzna lampa b造skowa
:sad:
Witam i pozdrawiam.
Szukam informacji, czy jest lampa b造skowa, kt鏎a b璠zie pracowa w TTL bezprzewodowo lub za pomoc kabla z Sony RX100 VI. Bardzo b璠 wdzi璚zny za pomoc bo jestem w tym temacie kompletnym laikiem. Do tej pory mia貫m aparaty ze stopk i po k這pocie, a teraz to mam po prostu problem. Mam nissina i45 ale on dzia豉 bezprzewodowo tylko w trybie r璚znym.
Wies豉w

Wies豉w62 - Sro 13 Lut, 2019 09:13

Prosz moderator闚 o usuni璚ie tematu, 瞠by nie uleg造 przeci捫eniu 陰cza optycznych z powodu nadmiernego zainteresowania tematem.
Pozdrawiam.

Negatyw - Sro 13 Lut, 2019 13:24

Nie mia豉 baba k這potu to kupi豉 sobie Sony RX100 VI. To ma逍ka dla blondynek, wi璚 po co tam takie funkcje? W og鏊e to pytanie jest zbyt szczeg馧owe na to Forum. Przede wszystkim czyta si instrukcj obs逝gi, pyta na Forum Sony lub bezpo鈔ednio producenta. Jeden klik i mamy:
"Tw鎩 aparat nie ma stopki do mocowania lampy. Jedynym sposobem wyzwalania zewn皻rznej lampy jest u篡cie wbudowanej lampy aparatu, przy czym istotne jest, aby wyzwalana lampa potrafi豉 pomin望 przeb造ski pomiarowe lampy wbudowanej. Inaczej nic z tego nie b璠zie. Og鏊nie ci篹ki temat. Jedyny sensowny RX100 w tej materii to wersja M2."
https://community.sony.de/t5/aparaty-cyber-shot/rx-100-vi-kilka-pytan/td-p/2511143
Czyli w gr wchodzi tzw. fotocela sterowana b造skiem lampy wbudowanej. Tylko jak s przedb造ski lampy wbudowanej to lepiej da sobie spok鎩.