forum.optyczne.pl

Inne akcesoria fotograficzne - czy ktos miał doświadczenia z akumulatorami nikona na allegr

snork21 - Sob 17 Sie, 2019
Temat postu: czy ktos miał doświadczenia z akumulatorami nikona na allegr
Zastanawiam się nad akumulatorami nikona z allegro, które mają cenę około 50% ceny oryginału. Coś w rodzaju tego:
https://allegro.pl/oferta/nikon-en-el15a-do-d7000-d7100-d7200-d800-nowy-aku-8141037226

Niektóre maja hologram, część wystawiane przez sklepy, tylko ta cena. Właściwie za cenę 1 z abfoto czy podobnego tu można by 2 i rotacja. Tylko jak bardzo nieoryginalne są pomimo hologramu itd? Myślę nad tym od środy, kiedy odbierałam filtr UV i mailowo sklep potwierdził, że mają oryginalne nikona, a na miejscu pan zaprezentował jakiegoś newella i tłumaczył, że to też nikon tylko przepakowany!!! Zrezygnowałam, ale w czwartek pogrzebałam i niektóre sklepy mają wyłącznie zamienniki. Z te mogą ale nie muszą działać przyzwoicie. Myślałam o duracell'u ale nawet ze znaną firmą może być problem i teraz już nie wiem.
Albo an razie nie kupuję, bo na jesieni nie spodziewam się dłuższych wyjazdów za miasto. Na 1 dzień w zasadzie wystarczy. Chociaż akumulatory mają zwyczaj wyładowywać się akurat jak są bardzo potrzebne. Może grip i baterie zawsze gdzieś kupię?

komor - Nie 25 Sie, 2019

Istnieje cały rynek akumulatorów firm trzecich, które niekoniecznie są może tak trwałe jak oryginały, ale warte swoich pieniędzy. Firmy takie jak Newell, Phottix, Hähnel mają sensowne produkty. Zawsze warto mieć choćby jako zapas.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group