forum.optyczne.pl

Wolne tematy - Technologia obrazowanai PRZM

ster - Czw 26 Wrz, 2019
Temat postu: Technologia obrazowanai PRZM
Czy ktoś miał może z tym do czynienia? Szukam jakiejś w miarę niezawodnej technologii do obsługi czytników kodów kreskowych. Przy czym musi to być niezawodne i wydajne rozwiazanie.
Negatyw - Czw 26 Wrz, 2019

Ster, to jest forum fotograficzne a nie biuro patentowe.
TomPL2 - Pią 27 Wrz, 2019

To jest forum optyczne, więc coś jest na rzeczy :cool:
Negatyw - Pią 27 Wrz, 2019

TomPL2 napisał/a:
To jest forum optyczne, więc coś jest na rzeczy :cool:
Może się pomyliłem? Jak widzę TomPL2 jest chętny do przekazania tej niezawodnej technologii. To czekamy na tą technologię od Ciebie.
TomPL2 - Pią 27 Wrz, 2019

Pomyliłeś się - nie jestem specjalistą od obsługi czytników kodów kreskowych ale układ optyczny do odczytania takich kodów jest niezbędny a to jest forum optyczne :D
janko125 - Pią 27 Wrz, 2019

Ja tylko dodam, że są różne rodzaje czytników kodów kreskowych, kodów QR. Czytniki kodów 2D, 3D itd.
Różnią się przede wszystkim ilością informacji, jaką są w stanie zakodować.
Jest jeszcze coś takiego jak technologia obrazowania PRZM, które mają jeszcze większe możliwości jeżeli o to chodzi. Proponuje w związku z tym zapoznać się jeszcze pod niniejszym linkiem: https://www.hyprotech.com...-co-to-takiego/

Negatyw - Pią 27 Wrz, 2019

TomPL2 napisał/a:
Pomyliłeś się - nie jestem specjalistą od obsługi czytników kodów kreskowych ale układ optyczny do odczytania takich kodów jest niezbędny a to jest forum optyczne :D
Niby nie jesteś nowy, tak jak autor tematu, a wiesz o tym Forum nie więcej od niego.
TomPL2 - Pią 27 Wrz, 2019

Teraz to już kolego przeginasz :???:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group