forum.optyczne.pl

Aparaty analogowe - Poszukują aparatu Zenit TTL

Rafall22 - Pią 25 Paź, 2019
Temat postu: Poszukują aparatu Zenit TTL
Słyszeliście o akcji?
Podobno aparat może być wartościowym dowodem w sprawie zabójstwa. Może ktoś ma taki u siebie na strychu?
https://gazetawroclawska.pl/masz-taki-aparat-fotograficzny-mozesz-pomoc-znalezc-zabojce-studentow/ar/c1-14520187

Preskaler - Sro 13 Lis, 2019

Mam taki aparat ale nie na strychu tylko w szafie. Jestem pierwszym jego właścicielem (nie licząc handlarza z za wschodniej granicy) u którego kupiłem ten sprzęt na "Bazarze Różyckiego" (Wa-wa) w 1979 roku za 7 400,-zł. Nie może on być dowodem w sprawie morderstwa. Widziałem natomiast ten model w ostatnią niedzielę (!0.11.019) na giełdzie w Przecławiu (k. Szczecina) i jego cena wywoławcza to 30,- zł.
IMHO powinni podać jego numer to by ułatwiło poszukiwania. Jak ktoś może się domyślić, że chodzi , że chodzi o ten aparat, który np. kupił 18 lat temu?

MatrixSTR - Sro 13 Lis, 2019

W wyżej podanym artykule jest ten numer.
Cytat:
"Ten konkretny model nosi numery seryjne 81028187"

Preskaler - Czw 14 Lis, 2019

Dzięki "MatrixSTR"! Nie czytałem dokładnie i mi nie wpadł w oko ten numer. Mój ma Nr.78089869. Może też się mylę co do daty jego zakupu bo chyba początkowe liczby (7808) to rok i miesiąc? Człowiek, na starość, już nie wszystko widzi i pamięta. :razz:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group