forum.optyczne.pl

Cyfrowe lustrzanki - Canon EOS 90D - test aparatu

zbyszko4x4 - Pon 28 Paź, 2019
Temat postu: Canon EOS 90D - test aparatu
Witam
pytanie do Redakcji - kiedy pełny canona 90D ??
bo chyba czas najwyższy, zwłaszcza że ostatnia puszka była testowana ponad dwa miesiące temu
czekam(my)

Arek - Pon 28 Paź, 2019

Optyczne to nie tylko testy lustrzanek. Na wszystko przyjdzie kolej...
Monastor - Wto 29 Paź, 2019

Też jestem ciekaw. Szykuję się do wymiany 70D :)
Arek - Sro 30 Paź, 2019

Mamy na warsztacie. Jeszcze trochę cierpliwości.
zbyszko4x4 - Sro 30 Paź, 2019

Arek,
dzięki za dobre wieści :)

cierpliwy jestem, ale fakt że po raz pierwszy musiałem o coś poprosić na forum, czego mi w informacjach na optycznych brakowało,
bo reszta jest na czas (jak dla mnie) no i rzetelnie przede wszystkim - za co Wam MEGA dzięki nieustające od lat!!!

a czy optyczne to tylko testy lustrzanek?? może i nie, bo jeszcze optyka testowana jest najlepiej jak się da :P
a tak poważnie, czytam wszytko prawie, bo Wasza praca na rzecz czytelników, pasjonatów, amatorów i chyba zawodowców tez - jest na prawdę doceniana
więc ... tylko trzeba uzupełnić zawartość Optycznych o pełny test canona 90d i już wszystko będzie już dobrze :D

czekam(y) cierpliwie :D

Arek - Sro 30 Paź, 2019

zbyszko4x4, są jeszcze bezlustra, kompakty, telefony i lornetki. Dbamy o wielu miłośników fotografii i dobrej optyki.
zbyszko4x4 - Nie 17 Lis, 2019

Dziękuję za test.
przeczytałem z uwagą
no i przy okazji znalazłem literówkę w drugiej zakładce "Budowa i jakość wykonanie" gdzie zdanie "Są one w zasadzie identyczne jak w modelu 90D" miało chyba się w zamyśle autora kończyć "...80D"

ad rem: wyniki testu dają do myślenia, tak jakby kończą się możliwości upakowania matrycy,
ale jak to w technice bywa, do czasu :D

fotodarek - Nie 01 Gru, 2019

pokrętło bardzo ciężko się kręci, i jest tak dziwnie umiejscowione że wydaje się że się nie chce kręcić , bo klawisz nawigacyjny jest większy a na brzegach małe pokrętło,
mam 77D i w nim pokrętło chodzi super, w 90D już tak nie jest