forum.optyczne.pl

Cyfrowe lustrzanki - Canon EOS 90D - test aparatu

zbyszko4x4 - Pon 28 Paź, 2019
Temat postu: Canon EOS 90D - test aparatu
Witam
pytanie do Redakcji - kiedy pełny canona 90D ??
bo chyba czas najwyższy, zwłaszcza że ostatnia puszka była testowana ponad dwa miesiące temu
czekam(my)

Arek - Pon 28 Paź, 2019

Optyczne to nie tylko testy lustrzanek. Na wszystko przyjdzie kolej...
Monastor - Wto 29 Paź, 2019

Też jestem ciekaw. Szykuję się do wymiany 70D :)
Arek - Sro 30 Paź, 2019

Mamy na warsztacie. Jeszcze trochę cierpliwości.
zbyszko4x4 - Sro 30 Paź, 2019

Arek,
dzięki za dobre wieści :)

cierpliwy jestem, ale fakt że po raz pierwszy musiałem o coś poprosić na forum, czego mi w informacjach na optycznych brakowało,
bo reszta jest na czas (jak dla mnie) no i rzetelnie przede wszystkim - za co Wam MEGA dzięki nieustające od lat!!!

a czy optyczne to tylko testy lustrzanek?? może i nie, bo jeszcze optyka testowana jest najlepiej jak się da :P
a tak poważnie, czytam wszytko prawie, bo Wasza praca na rzecz czytelników, pasjonatów, amatorów i chyba zawodowców tez - jest na prawdę doceniana
więc ... tylko trzeba uzupełnić zawartość Optycznych o pełny test canona 90d i już wszystko będzie już dobrze :D

czekam(y) cierpliwie :D

Arek - Sro 30 Paź, 2019

zbyszko4x4, są jeszcze bezlustra, kompakty, telefony i lornetki. Dbamy o wielu miłośników fotografii i dobrej optyki.
zbyszko4x4 - Nie 17 Lis, 2019

Dziękuję za test.
przeczytałem z uwagą
no i przy okazji znalazłem literówkę w drugiej zakładce "Budowa i jakość wykonanie" gdzie zdanie "Są one w zasadzie identyczne jak w modelu 90D" miało chyba się w zamyśle autora kończyć "...80D"

ad rem: wyniki testu dają do myślenia, tak jakby kończą się możliwości upakowania matrycy,
ale jak to w technice bywa, do czasu :D

fotodarek - Nie 01 Gru, 2019

pokrętło bardzo ciężko się kręci, i jest tak dziwnie umiejscowione że wydaje się że się nie chce kręcić , bo klawisz nawigacyjny jest większy a na brzegach małe pokrętło,
mam 77D i w nim pokrętło chodzi super, w 90D już tak nie jest

paul80 - Nie 19 Gru, 2021

Witam, mam pytanie odnośnie zakresu tonalnego w 90D, czy tam nie ma błędu, na miniaturach widać większy zakres, po otwarciu już dużo mniejszy, natomiast w m6mk2 jest ok i ma lepszy zakres od 90D?

https://www.optyczne.pl/4...a_tonalna_.html

paul80 - Pon 20 Gru, 2021

Widzę i wiem, że zostało to poprawione w dniu wczorajszym w iso 100 był obrazek z Eosa R iso 50.

Mam dodatkowe pytanie, jaką wartość niesie ze sobą przedstawianie zdjęć tablicy Stouffer T4110, czy to oddaje rzeczywistość pomiarów zakresu tonalnego?

sektoid - Pon 20 Gru, 2021

Oddaje prawdę ekranu czyli marność kalibracji monitora.
paul80 - Pon 20 Gru, 2021

A jeżeli ma się bardzo dobrze skalibrowany monitor?
speedin70 - Czw 15 Wrz, 2022

lol. yeah it'll easily handle all of that. it'll do everything you can think of now, and what you haven't thought of yet for the next few years. Very few people ever bring out the most of a modern camera's true capabilities.
fotodarek - Sro 18 Sty, 2023

najpierw ponarzekałem na aparat EOS 90D, a na koniec stałem się jego właścicielem

jakość zdjęć , PETARDA


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group