forum.optyczne.pl

Sklepy i promocje - Czy w Łodzi funkcjonuje jakaś giełda fotograficzna?

Krzysztof48 - Czw 19 Gru, 2019
Temat postu: Czy w Łodzi funkcjonuje jakaś giełda fotograficzna?
Dzień dobry.
Czy w Łodzi funkcjonuje jakaś giełda fotograficzna?
Mam problem - rozleciała się zakrywka obiektywu Olympus M.Zuiko Digital M 12-40mm f2.8 Pro - LC-62D, a w sklepach brak. Bez zakrywki użytkowanie obiektywu nie jest bezpieczne.

Na metalowym zewnętrznym pierścieniu widać naprzeciw siebie dwa małe ślady po kleju. W odpowiednich miejscach pozostałej konstrukcji, wypatrzyłem tylko jeden ślad. Pewnie dlatego to się rozleciało. Sprężynki prysły i ich brak. Dziwna taka kiepska jakość, jak na produkt roszczący sobie pretensje do segmentu „PRO”.

Za informacje z góry dziękuję

Kasey00 - Sro 22 Kwi, 2020
Temat postu: Re: Czy w Łodzi funkcjonuje jakaś giełda fotograficzna?
Miałem ten sam problem z moim 12-40 i moim 40-150. Oba zostały wymienione, co prawda na gwarancji, ale nie powinno to być problemem ze znaną usterką. Zwróć zwinięty kaptur do sprzedawcy i poproś o wymianę - i daj nam znać, jak się masz.
Krzysztof48 - Czw 23 Kwi, 2020

Witam
Jakiś czas temu, chyba w marcu, na Ich stronach, jako zakrywka do obiektywu 12-40, pojawiła się LC-62F. Zamówiłem za pośrednictwem jednego ze sklepów internetowych. Prawdopodobnie z powodu epidemii w Chinach, sprawa została załatwiona negatywnie.
Udało mi się trafić na pasujący do tego obiektywu dekielek, aż za 10 zł, ale działa.
Oceniłem szansę na uznanie reklamacji na zerowe - uszkodzenie mechaniczne.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group