forum.optyczne.pl

Propozycje - Ilość zdjęć z galerii widocznych na pierwszej stronie

maziek - Sro 13 Maj, 2020
Temat postu: Ilość zdjęć z galerii widocznych na pierwszej stronie
Luźny pomysł, czy nie zwiększyć tej ilości widocznej na stronie głównej od razu, skoro przechodzimy na pismo obrazkowe... i/lub czy nie dać pod spodem czy na górze wejścia do galerii w postaci jeszcze mniejszych miniaturek niż te 4 (ale miniaturek, w postaci np paska z obrazkami, a nie linków). A może jedno zdjęcie losowo wyświetlać w nieco większej rozdziałce (powiedzmy 480 poziomo)? Wiem, wiem, portal dla onanistów sprzętowych, ale może paru osobom dzięki temu wpadłby łatwiej w oko.
Arek - Sro 13 Maj, 2020

Przekazałem Robertowi, żeby przegadał z naszym informatykiem. Pytanie czy gotowy moduł forum na to pozwoli.
RobertO - Sro 13 Maj, 2020

Zrobione
maziek - Sro 13 Maj, 2020

Ja cię kręcę, moc sprawczą dziś posiadam - Panowie, mam kilka drobnych potrzeb, podaję swój nr konta...

;) Super :) . Czy coś się zmieniło w kodzie, że mi się nie rozciąga na cały ekran? Pracuję w rozdzielczości 3840x2160 i wcześniej się rozciągało - a teraz nie.

Arek - Sro 13 Maj, 2020

Wcześniej chyba też nie rozciągało, ale tło było jednolicie szare, a teraz jest gradient. Choć jest jeszcze kilka rzeczy do dopieszczenia. Robert grzebie.
Arek - Sro 13 Maj, 2020

Aha... Jak u kogoś jeszcze coś dziwnie wygląda, to można wcisnąć CTR + SHIFT + R.
U mnie pomogło.

RobertO - Sro 13 Maj, 2020

Arek, wcześniej rozciągało, tylko ty na fullscreena nigdy przeglądarki nie rozciągasz :-)
nowam - Sro 13 Maj, 2020

To jeszcze mam propozycję─ żeby zmienić tytuł "Ostatnie zdjęcia" na "Najnowsze zdjęcia". Ile razy wchodzę i widzę to "Ostatnie..." robię się nerwowy. Źle mi się to kojarzy :razz:

Mirek

maziek - Czw 14 Maj, 2020

Kolega nowam dobrze mówi, dać mu wódki!
Mnie się nie rozciąga a rozciągało.

RobertO - Czw 14 Maj, 2020

W dobie pandemii myślę, że "ostatnie" brzmi bardzo trafnie :wink:
Poprawione

maziek - Nie 21 Cze, 2020

Dalej mi się nie rozciąga - ale głównie to dlaczego zniknęła wcześniej widoczna pod miniaturą ilość komentarzy? Teraz jak się coś napisało i na przykład chce się sprawdzić, czy autor podziękował za bezstronną krytykę - to trzeba otworzyć, bo nie widać od razu, czy ktoś się pofatygował zripostować.
RobertO - Wto 30 Cze, 2020

maziek, no właśnie ma się nie rozciągać.
Dodałem na głównej wyświetlanie liczby komentarzy.

TomPL2 - Sro 01 Lip, 2020

w subSilver nie widać liczby komentarzy :???:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group