forum.optyczne.pl

Propozycje - Ciemny motyw forum

ryszardo - Sro 13 Maj, 2020
Temat postu: Ciemny motyw forum
Po ostatnich zmianach mam piękne białe tło na całym forum. Ponoć miał być gradient, ale jakoś go nie widzę.

W związku z tym mam pytanie: czy jest możliwość dodania ciemnego motywu forum?
Wszystko co się da ustawiam sobie w tym trybie i jak już trwają prace nad wyglądem, to moment na dodanie tej funkcji idealny (jeśli się da bez większych problemów).

Jak nie jest to możliwe, to bardzo bym prosił o przyciemnienie tła. Poprzednia szarość była niezła. Teraz jest biel wokół, a okienko w którym właśnie piszę jest szare, co znacząco zmniejsza kontrast tekstu i męczy wzrok.

Arek - Sro 13 Maj, 2020

Robert cały czas coś tam robi więc nawet ja nie wiem jak będzie to docelowo wyglądać.
RobertO - Sro 13 Maj, 2020

ryszardo, na glownej, w prawym dolnym roku (pod lista dzialow) mozesz przelaczyc sobie styl na klasyczny phpbb
ryszardo - Sro 13 Maj, 2020

RobertO, dzięki!
Ciemny styl to nie jest, ale przyjemniejsze dla oczu.
+ nutka nostalgii. Czuję się, jakbym cofnął się w czasie o 10 lat. Niestety w tym trybie nie działają emotki.

Ogólnie będę co jakiś czas sprawdzał w jakim kierunku idą zmiany.
Ciemny motyw oczywiście cały czas mile widziany.

RobertO - Sro 13 Maj, 2020

Już działają emotikony
ryszardo - Sro 13 Maj, 2020

Faktycznie działają :mrgreen:
Dzięki :!:

TomPL2 - Sro 20 Maj, 2020

O rety! Śnieg spadł czy co - tak mnie oślepiło bielą :mrgreen:
Po przełączeniu na "subSilver" (innych opcji nie widzę) jest łagodniej ale za to znika galeria "Najnowsze zdjęcia" :neutral:
ps. przeglądarka IE 11

RobertO - Sro 20 Maj, 2020

TomPL2 napisał/a:

Po przełączeniu na "subSilver" (innych opcji nie widzę) jest łagodniej ale za to znika galeria "Najnowsze zdjęcia" :neutral:


Już poprawione. Zapomniałem skopiować kawałka kodu do nowego stylu.

molik - Sob 10 Paź, 2020

wszytko działa jak należy :) nie ma jakieś błedu

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group