forum.optyczne.pl

Pomagamy w wyborze cyfrowego aparatu bez lustra z wymienną optyką - Ewentualny zakup aparatu z wymienną optyką

lukcio30 - Pią 16 Kwi, 2021
Temat postu: Ewentualny zakup aparatu z wymienną optyką
To zupełnie nowy temat
Od pewnego czasu,a nawet kilku lat zastanawiam się nad ewentualnym zakupem aparatu z wymienną optyką(do tej pory miałem aparat cyfrowy). Wcześniej nie kupiłem takiego aparatu,bo nie pozwalały na to ceny.
Gdybym ewentualnie zdecydował się obecnie na zakup takiego aparatu mam dylemat który aparat wybrać: Sony Alpha A6000 czy [b]Canon EOS M50 w zestawie z torbą i kartą pamięci SDXC/b]
Jakoś tak rozmyślam nad aparatem Canon EOS M50 ze względu na to ,że miałem do czynienia z marką Canon posiadając aparat cyfrowy tego producenta,dotykowy ekran i intuicyjne menu oraz nagrywanie w 4K 25kl/s oraz wystarczy mi standardowy obiektyw dołączony do aparatu.
Który aparat wybrać do ewentualnego zakupu i będzie on odpowiedni dla fotografa amatora do fotografowania miejsc,krajobrazów,widoków,obiektów,przyrody,czasem zrobienia zdjęcia selfie i nagrania filmu wideo?

Jan55 - Czw 20 Maj, 2021

Obydwa aparaty są odpowiednie do Twoich zastosowań,ale Canon M50 jest w/g mnie trochę lepszy.Jak dla mnie ma przyjemniejszą kolorystykę zdjęć,bardzo dobrą ergonomię,dotykowy wyświetlacz,można stosować każdy zamiennik baterii a z obiektywem EF-M 18-150 jest świetny. Filmów nie kręcę więc się nie wypowiem na ten temat.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group