forum.optyczne.pl

Serwis sprzętu i usterki - Serwis Delta Optical w Mińsku

sławek_38 - Sro 27 Paź, 2021
Temat postu: Serwis Delta Optical w Mińsku
Cześć. Przez miesiąc nie chciało mi się schować z balkonu lunety - Regala 65 ED. No i się zdziwiłem (tak samo jak 2 lata temu z lornetką Nikona 10-50 EX) - zamglona w środku. Tydzień na kaloryferze i nic. Zadzwoniłem do Delty i poprosili o przesłanie lunety - nie obiecują bo nie wiadomo czy da się ją rozebrać. Czekam tydzień, nikt nie dzwoni z wyceną, pomyślałem że mają sporo pracy więc czekam cierpliwie. Dziś dostaję paczkę i pierwsze zdziwienie - bez pobrania. Wkurzyłem się bo wiedziałem że sprzęt do śmietnika. Ale nie przypuszczałem że darmowa odsyłka... Otwieram i na kartce z moim zgłoszeniem żadnych adnotacji.... Biorę lunetę w łapy a szkła ganc czyściutkie - patrzę a wszystko git ! Dzwonię do nich bo pewnie ktoś się pomylił i zapomnieli policzyć za naprawę. Kolega z serwisu krzyczy do drugiego - o co chodzi z kasą za czyszczenie Celestrona - na to ten drugi: eee drobna sprawa, nic nie policzyłem. Więc podziękowałem serdecznie i szczęka mi opadła. Jeszcze są na tym świecie profesjonalne serwisy...Piszę bo jestem pod wrażeniem i jako argument gdyby ktoś na nich psioczył. Dla mnie tylko taka niedogodność bo chciałem dobrać do niej mocowanie do Canona - kitowy okular ma nietypowy gwint - ale tego na kartce nie napisałem ;-) ... Życzę wszystkim forumowiczom bezawaryjnego używania posiadanych zabawek, a ewentualny kontakt z serwisem tylko na poziomie Delty.
DarkRaptor - Czw 28 Paź, 2021

Fajnie słyszeć, że chłopaki ciągle są w formie. Mile wspominam ekipę. Czasami potrafili posklecać coś, co wydawało się pozornie nienaprawialne :mrgreen:
Arek - Czw 28 Paź, 2021

Chwali się, chwali!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group